DAEMON-Tools-Lite,

A czy w ogóle jest to potrzebne w komputerze? Ja nie gram w gry,a do nagrania zdjęć mam Ashampo Burning Studio.Dla mnie to wystarczy. Nie korzystam z sieci p2p,nie tworzę nic.Mogę to usunąć? Proszę o odpowiedź.

To jest program do emulacji napędu. Jeśli nie korzystasz z obrazów płyt, możesz usunąć.

Witaj.Ja nie bardzo się na tym znam,byłbym wdzięczny,gdybyś mi wyjaśnił co to znaczy.Mam nagrywarkę LG na kompie,i czy jak to usunę,to będę mógł nagrywać,i potem odtwarzać?

Spokojnie możesz ten program usunąć. Nic złego się nie stanie. Do nagrywania masz przecież Ashampo Burning Studio.

DAEMON-Tools-Lite jest to program do tworzenia tak zwanych wirtualnych napędów, w którym możesz montować obrazy płyt Np. ISO – więcej możesz poczytać tu:

http://www.dobreprogramy.pl/DAEMON-Tool … 12708.html

Więc, jeżeli nie montujesz żadnych obrazów płyt to tego typu program jest Ci absolutnie zbędny. Odinstalowuje się go z poziomu folderu gdzie został zainstalowany plikiem unistal.exe lub też z poziomu dodaj/usuń programy.

Jeżeli chodzi o samo nagrywanie. Demon Tools nie posiada funkcji nagrywania a do tego służy właśnie „nagrywarka”, którą masz zainstalowaną w komputerze + odpowiedni program do tego przeznaczony (w Twoim wypadku jest to Ashampoo Burning Studio).

Miklas ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.