DAEMON-Tools-Lite,


(Kyrneh1) #1

A czy w ogóle jest to potrzebne w komputerze? Ja nie gram w gry,a do nagrania zdjęć mam Ashampo Burning Studio.Dla mnie to wystarczy. Nie korzystam z sieci p2p,nie tworzę nic.Mogę to usunąć? Proszę o odpowiedź.


(Sebenicz) #2

To jest program do emulacji napędu. Jeśli nie korzystasz z obrazów płyt, możesz usunąć.


(Kyrneh1) #3

Witaj.Ja nie bardzo się na tym znam,byłbym wdzięczny,gdybyś mi wyjaśnił co to znaczy.Mam nagrywarkę LG na kompie,i czy jak to usunę,to będę mógł nagrywać,i potem odtwarzać?


(rgabrysiak) #4

Spokojnie możesz ten program usunąć. Nic złego się nie stanie. Do nagrywania masz przecież Ashampo Burning Studio.


(SnykeShadow) #5

DAEMON-Tools-Lite jest to program do tworzenia tak zwanych wirtualnych napędów, w którym możesz montować obrazy płyt Np. ISO – więcej możesz poczytać tu:

http://www.dobreprogramy.pl/DAEMON-Tool … 12708.html

Więc, jeżeli nie montujesz żadnych obrazów płyt to tego typu program jest Ci absolutnie zbędny. Odinstalowuje się go z poziomu folderu gdzie został zainstalowany plikiem unistal.exe lub też z poziomu dodaj/usuń programy.

Jeżeli chodzi o samo nagrywanie. Demon Tools nie posiada funkcji nagrywania a do tego służy właśnie „nagrywarka”, którą masz zainstalowaną w komputerze + odpowiedni program do tego przeznaczony (w Twoim wypadku jest to Ashampoo Burning Studio).


(Agatonster) #6

Miklas ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.