Daemon tools problem z uaktualnieniem

Witam posiadałem starą wersje Daemon tools i pobrałem nowszą wersje próbowałem wgrać nową wersje Daemon tools w opcjach instalacji wybrałem uaktualnienie do 10.6 i wszystko ładnie pięknie stara wersja została wykasowana i przy wgrywaniu nowej pojawił się błąd

próbuje wgrywać nawet już samą wersje 10.6 i za każdą instalacją mam taką informacje… proszę o pomoc

Jak nie masz jakiegoś niestandardowego obrazu to powinno go dać się tak zamontować.

Co do zawieszania, spróbuj może instalacji w trybie awaryjnym lub po opcji uruchom ponownie.

Można też użyć jakiegoś lepszego programu:

1 polubienie

Oki dzięki serdeczne chociaż nie ukrywam że Demon był zawsze ze mną :slight_smile:

1 polubienie

Dodam od siebie, tak jak podlinkował @krystian3w do mojego postu. Napisałem to co np ja miałem. Do wersji spdt 2.07 Windows 10 włączał się do logo i stał. Musiałem wdusić reset w PC i dopiero się odpaliło do pulpitu. Następne od DT wersji 5 emulacja SafeDisc, Securom, Błędnych Sektorów i RMPS jest w ofercie płatnej licencji (co dyskwalifikuje program). Wspomniałem też o sata. Mam nagrywarkę sata i niestety alcohol 120% z spdt przyczyniał się do tego, że rozwalany był tak zwany autorun i nic nie szło zrobić. I najważniejsze, oba mają niechciane dodatki.