Daemon tools

Mniałem zainstalowanego daemona 3.46 chciałem wgrać 3.47 i teraz nie mam żadnego tylko komunikat :

deamon1ll.th.jpg

Przeczysc rejestr z jego wpisów i uruchom ponownie kompa i daj instalacje

Witam

Proponowałbym pobrać instalator jeszcze raz (może z innej lokalizacji), odinstalować to co jest (jeśli się da, inaczej powywalać wszystko co zostało) i wyczyścić rejestr. Ponowna instalacja powinna pomóc. A czy przypadkiem nie instalujesz tego z jakiegoś miejsca sieciowego - jeśli tak spróbuj lokalnie z dysku. Nigdy nie miałem problemów z tym programem, a używam go już dość długo - kilka wersji programu, kilka konfiguracji sprzętowych, z updatem też nie miałem problemów.

resetowałem i nic i czyściłem rejestr regcleaner co jeszcze mogę zrobić /

ja też mam problem z instalacją - ale inny :confused: a nie wiem jak wkleić obraz komunikatu :frowning: narazie pomóżcie w tej sprawie !!

prymel nie masz przypadkiem zainstalowanej jakiejś aplikacji która tworzy już dyski Wirtualne??

Alcohol 120% :?

kingston miałem to samo przy instalacji. przeskanowałem kompa antywirem, zrobilem skan na szkodniki ad-aware, spybot, ms anty-spyware, pózniej zassałem instalke z innego źrudła i chula :slight_smile:

mam kolejny problem …

jestem odrazu po formacie i mam zainstalowany tylko windows XP, sterowniki do graficznej i deamona … prubuje uruchomić gre z wirtualnego i pojawia mi sie komunikat “Emulator detected! Please deactivate virtual drive and emulation software!”

no i nie wiem co mam robić :frowning:

a koledze gierka chodzi normalnie !!

Wynika to z tego tyle, że muszą być wyłączone wszelakie emulatory i wirtualne dyski, tak jak właśnie Daemon…

A co więcej, w niektórych przypadkach nawet odinstalowane i usunięte z rejestru.

to znaczy że co - nie pogram sobie na daemonie jak gra nie chce odpalić ?? no to syf - bo u kumpla ta sama gra chodzi na nim idealnie !!

może ma inną wersje :o

może spróbuj wirtualne dyski odpalać alcocholem - ale wątpie czy nie wygryje też go

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=37&id=435

ja sobie poradziłem był bez przerwy uruchomiony jego proces