Dailymotion

(michael3114) #1

Witam.
Takjak w temacie mam problem z Dailymotion. Od razu mówię, że mam najnowszy Adobe Flash Player (godzinę temu reinstallowałem), wszystkie sterowniki zaktualizowane. Problem polega na tym, że niektóre filmy mi normalnie działają, a niektóre tylko słyszę, mam czarny ekran, słyszę tylko ścieżkę dźwiękową. Najdziwniejsze jest to, że jeden działa, a jeden nie. Nie wiem czy są w tym samym formacie, ale prawdopodobnie tak. Zna może ktoś sposób na rozwiązanie tego problemu? Może coś zmienić w ustawieniach Adobe Flash Playera? Używam Firefoxa, windows 10.

Pewnie znowu piszę w złym dziale, jednak jestem tu nowy i nie wiem gdzie mogę się zgłosić z prośbą, w razie potrzeby proszę moderatora o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.

(Seba228215) #2

O ile się nie mylę, to dailymonion nie potrzebuje flash. Dowód - chrome mobile, firefox bez flash. Np na Edge z wyłączonym flash nie mam problemu. Spróbuj z inną przeglądarką. Może to być wina też samego wstawionego filmiku, bo są ludzie, którzy po prostu wrzucają uszkodzone video na tej stronce i oglądający myślą, że wina po ich stronie.

(michael3114) #3

Faktycznie działa, sprawdziłem na Microsoft Edge i działa, nie wiem z czego wynika problem, że nie można oglądać wszystkich tych filmów na Firefoxie, ale na ME działa, na Chrome tak samo, dziękuje za pomoc :slight_smile:

(Seba228215) #4

W opcjach w Edge spróbuj jeszcze wyłączyć flash i sprawdź. Bo domyślnie włączony. Ale tak jak piszę, skoro chrome na Android odpala, a flasha nie ma tam… To wniosek coś skopane w przeglądarce, przez którą odtwarzałeś i nie działało, jak należy. :slight_smile: