Daj mi +

Ale zawsze mozna zwrocic uwage , moze pomysli nad tym .

Nowelizacja Regulaminu i konsekwentne egzekwowanie nowego zapisu… I będzie spokój.

Mnie interesuje przeważnie jedynie mój podpis. Choć zawsze czytam podpisy innych. Rzadko który mnie poruszy :wink:

zalecialo lolem :smiley: :smiley:

bawimy sie dalej

:expressionless:

już w porządku - wracamy do tematu - małe problemy techniczne :smiley:

no więc ja zgadzam się z prawie wszystkimi (klinem, lazikarem, monczkinem, dary.zary)

Uważam iż to totalna bzdura. Nie dość ze te pochwały nic nikomu nie dają, to niektórzy userzy tak skamlą żeby je dostac że aż się czasami zbiera na to by takiemu :x :x :x coś powiedziec :lol:

Dobra nie kończę tego bo jeszcze ostrzeżenie bym złapał a nie chce.

Najbardziej nie lubię osób które pisza na PW aby dać im pochwałe. To już dla mnie przegięcie absolutne, a nie raz niektórzy już o tym pisali, mnie niestety równiez to spotkało :evil:

Co do wątku sygnatury, to proponuję stosowny zapis w regulaminie, a następnie jeśli userzy nie poprawią podpisu karanie takich userów pamiątką pod avatarem odwrotną do tej którą chcą zdobyć.

Proszę się nie przejmować userem Adrianna i paroma innymi. Tak to jest jak ktoś nie rozumie że sie go tu nie chce. :frowning:

Nasuwa mi sie taka myśl.

Dziecko zrobiło coś pożytecznego i dziecko chce cukierka. :smiley: :smiley: :smiley:

I dostanie.

Oczywiscie jak Gierek bedzie chciał dac cukierka. :slight_smile:

Jak go bedziesz nagadywał, to się zbuntuje i nie da. :slight_smile:

Ale nie no ja mam jedno pytanie - czy pisanie postów przez gości jest włączone :expressionless: ?

Konto zostało usuniete.

Jest wyłączone, ale jak ktoś ma specjalne zasługi jego konto zostaje skasowane a na forum widnieje jako gość.

Aaa… to dziękuję za wyjaśnienie :slight_smile:

Doszlismy z Lazikarem do wniosku ,ze ten wpis :

Zabrania sie

-wstawiania podpisów z prosbą o pochwały.

Moglby znalezc sie w Regulaminie Forum , co wy na to ?

oraz innych metod, które wymuszają na użytkowniku wystawienie +

(taki tylko dopisek, aby nie denerwowano userów na pw, mail, itp.)

Jestem jak najbardziej za, tylko co z tymi którzy obecnie mają te durnowate podpisy? Rozkaz na PW aby go zmienili czy jak?

ok.gif

Jestem jak najbardziej “za”

a ja na to =D>

No tak :wink:

Stosowna notka W dziale O Forum i po ptokach …jak ktos zauwazy osobe z tym to daje jej linka na pw do tej wlasnie notki .

I powinno byc ok.

Skoro już planujecie modyfikację regulaminu to zamknijcie wszystkie furtki.

Jeśli proponowany zapis zostanie wprowadzony, to co będzie z prośbą o plusa, którą user zamieści w poście?

Proponuję następujący zapis: