Daj mi +

(Koks497) #1

Witam ,

no i wydaje mi sie ,ze poruszam dosyc istotna sprawe na forum.

Zauwazyliscie juz pewnie ,ze niektore osoby pod swoim Avatrem maja podpisy typu:

Jesli ci pomoglem daj mi +

Jest to zalosne i zdaza sie coraz czesciej .

Plusy sie dostaje jak sie na nie zasluzy a nie '' Zbiera jak to klika osob na tym forum robi''

Takie zachowanie powinno byc karane .....jak ? O tym to powinna zadecydowac Administracja.

Uwazam ,ze forum w pewien sposob tez wychowuje ludzi (tym bardziej ,ze sa tu tez bardzo mlodzi ludzie) no i niestety takie zachowanie jest wiecej niz Chamskie.....

Temat pozostawiam do przedyskutowania forumowicza co na ten temat mysla i czy w Regulaminie forum niepowinna pojawic sie wzmianka dotyczaca tego procederu .

Pozdrawiam

(Qbek50) #2

Klin masz 100% racji, samemu mnie to :x jak widze taki podpis :?

Poza tym to świadczy o poziomie danego usera :?

(Czornyaa) #3

ja tez chce++ zenujace

spalic takich na stosie :smiley: :smiley:

(lazikar) #4

Jakies konkretne propozycje?????

(Qbek50) #5

według mnie to kasować takie podpisy bo według mnie to nie jest chamstwo tylko chadziajstwo :?

(lazikar) #6

Przepraszam, ale czy ty myślisz że ja nie mam nic innego do roboty tylko kasować takie podpisy. Oni spowrotem je wstawiają. :wink:

Zreszta na jakiej podstawie???

(Ford Fokus) #7

To usuń im pochwały, lub daj ostrzeżenie :slight_smile:

(Mztswk) #8

Mam identyczne odczucia.

Śmieszne są te podpisy (w negatywnym tego słowa znaczeniu)

(Qbek50) #9

w sumie ten podpis nie jest niezgodny z regulaminem, ale jak ja taki widze to źle mi się robi.Dziś taki jeden widziałem - nabazgrany w dodatku na czerowno :x.Poza tym poczekajmy na wypowiedzi innych.

(Koks497) #10

Hmmm .....popierwsze kasowal bym takie podpisy i pszesylal do autorow na pw istotne informacje ....gdyby sie powtorzylo to ostrzerzenia ....ale w takim przypadku mozna nawet zastanawiac sie nawet nad banem.

A w regulaminie forum hmmm ....moze poprostu :

Podpisy typu jak ci pomoglem daj mi + lub lamiace granice kultury beda wlasciwie wynagradznae ....lub tepione ....niewiem jak mozna by bylo takie cos sformulowac hmm.

(Monczkin) #11

userów, ktorzy takowe posiadają jest dość znaczna ilość.

Niestety, dla mnie jest to totalna wiocha.

I jest to zarazem nie lada wyzwanie dla nich - na plusa to se trzeba zasłużyć i posiadać wiedzę - a jak z nią jest wystarczy prześledzić "dokonania tychże userów", no ale każdy ma taki podpis na jaki zasługuje :smiley:

Wiocha Panowie, wiocha

(Arturro) #12

Witam!!

Trzeba poprostu takim osobom dawać ostrzezenia, a na pewno to poskutkuje jestem za tym całkowicie i popieram.

(Koks497) #13

A niestety forum to nie wiocha wiec takie cos ....trzeba usowac, tepic .....bo dolaczy do tych userow kilka innych i w koncu obejrzymy sie a 50 % bedzie mialo takie podpisy ...

Lepiej wczesniej niz puzniej :wink:

(Szeryf118) #14

IMHO za takie podpisy powinny być ostrzeżenia.

(Vidia1) #15

W sumie, mi to LOTTO :wink: Ale co do...

Można uznać, że tego typu zapis już jest w regulaminie :slight_smile:

Jeśli zachęta do przyznania osobie plusa zostanie uznana za autoreklamę tej osoby, to można to interpretować jako złamanie regulaminu :smiley:

(Koks497) #16

to moze wzbudzic tylko kontrowersje , jak beda mieli napisane czarno na bialym to bedzie spokoj . 8)

(system) #17

w sumie to takie podpisy świadcza tylko i wyłącznie o poziomie intelektualnym usera który takowy podpis posiada, ja chciałbym aby wypowiedzial sie ktoś kto takowy posiada i skamle o pochwałe :?

(Wigrus1) #18

=D> jeżeli mieli odwage napisać coś takiego to niech wypowie się w tym topicu i zobaczymy co będzie miał do powiedzenia w tej sprawie :evil:

(lazikar) #19

Juz sie doczekałeś. :slight_smile:

(Bambit) #20

to coś ode mnie :slight_smile:

po co kręcić w regulaminie? po co bawić się w usuwanie podpisów?

takowy podpis jak np. dla mnie znaczy tylko:

a jeśli danemu userowi nie jest głupio mając taki podpis no to już trudno..

:wink: