Daj mi +

Witam ,

no i wydaje mi sie ,ze poruszam dosyc istotna sprawe na forum.

Zauwazyliscie juz pewnie ,ze niektore osoby pod swoim Avatrem maja podpisy typu:

Jesli ci pomoglem daj mi +

Jest to zalosne i zdaza sie coraz czesciej .

Plusy sie dostaje jak sie na nie zasluzy a nie ‘’ Zbiera jak to klika osob na tym forum robi’'

Takie zachowanie powinno byc karane …jak ? O tym to powinna zadecydowac Administracja.

Uwazam ,ze forum w pewien sposob tez wychowuje ludzi (tym bardziej ,ze sa tu tez bardzo mlodzi ludzie) no i niestety takie zachowanie jest wiecej niz Chamskie

Temat pozostawiam do przedyskutowania forumowicza co na ten temat mysla i czy w Regulaminie forum niepowinna pojawic sie wzmianka dotyczaca tego procederu .

Pozdrawiam

Klin masz 100% racji, samemu mnie to :x jak widze taki podpis :?

Poza tym to świadczy o poziomie danego usera :?

ja tez chce++ zenujace

spalic takich na stosie :smiley: :smiley:

Jakies konkretne propozycje???

według mnie to kasować takie podpisy bo według mnie to nie jest chamstwo tylko chadziajstwo :?

Przepraszam, ale czy ty myślisz że ja nie mam nic innego do roboty tylko kasować takie podpisy. Oni spowrotem je wstawiają. :wink:

Zreszta na jakiej podstawie???

To usuń im pochwały, lub daj ostrzeżenie :slight_smile:

Mam identyczne odczucia.

Śmieszne są te podpisy (w negatywnym tego słowa znaczeniu)

w sumie ten podpis nie jest niezgodny z regulaminem, ale jak ja taki widze to źle mi się robi.Dziś taki jeden widziałem - nabazgrany w dodatku na czerowno :x.Poza tym poczekajmy na wypowiedzi innych.

Hmmm …popierwsze kasowal bym takie podpisy i pszesylal do autorow na pw istotne informacje …gdyby sie powtorzylo to ostrzerzenia …ale w takim przypadku mozna nawet zastanawiac sie nawet nad banem.

A w regulaminie forum hmmm …moze poprostu :

Podpisy typu jak ci pomoglem daj mi + lub lamiace granice kultury beda wlasciwie wynagradznae …lub tepione …niewiem jak mozna by bylo takie cos sformulowac hmm.

userów, ktorzy takowe posiadają jest dość znaczna ilość.

Niestety, dla mnie jest to totalna wiocha.

I jest to zarazem nie lada wyzwanie dla nich - na plusa to se trzeba zasłużyć i posiadać wiedzę - a jak z nią jest wystarczy prześledzić “dokonania tychże userów”, no ale każdy ma taki podpis na jaki zasługuje :smiley:

Wiocha Panowie, wiocha

Witam!!

Trzeba poprostu takim osobom dawać ostrzezenia, a na pewno to poskutkuje jestem za tym całkowicie i popieram.

A niestety forum to nie wiocha wiec takie cos …trzeba usowac, tepic …bo dolaczy do tych userow kilka innych i w koncu obejrzymy sie a 50 % bedzie mialo takie podpisy …

Lepiej wczesniej niz puzniej :wink:

IMHO za takie podpisy powinny być ostrzeżenia.

W sumie, mi to LOTTO :wink: Ale co do…

Można uznać, że tego typu zapis już jest w regulaminie :slight_smile:

Jeśli zachęta do przyznania osobie plusa zostanie uznana za autoreklamę tej osoby, to można to interpretować jako złamanie regulaminu :smiley:

to moze wzbudzic tylko kontrowersje , jak beda mieli napisane czarno na bialym to bedzie spokoj . 8)

w sumie to takie podpisy świadcza tylko i wyłącznie o poziomie intelektualnym usera który takowy podpis posiada, ja chciałbym aby wypowiedzial sie ktoś kto takowy posiada i skamle o pochwałe :?

=D> jeżeli mieli odwage napisać coś takiego to niech wypowie się w tym topicu i zobaczymy co będzie miał do powiedzenia w tej sprawie :evil:

Juz sie doczekałeś. :slight_smile:

to coś ode mnie :slight_smile:

po co kręcić w regulaminie? po co bawić się w usuwanie podpisów?

takowy podpis jak np. dla mnie znaczy tylko:

a jeśli danemu userowi nie jest głupio mając taki podpis no to już trudno…

:wink: