Dalszy ciąg problemów morele.net

(~MacG) #1

(krystian3w) #2

Aż muszę przeczytać na ile im starczy Imię, Nazwisko i numer telefoniczny.

Hasło miałem losowe i teraz mam inne i dłuższe (stare i tak było długie), więc się nie zalogują i nigdzie nie będzie im pasowało.

(zbigg47) #3

Morele.net powinno dać 500.000 zł nagrody za ujęcie przestępcy. Na co czekają?
Na raty nigdy u nich nie kupowałem…

(krystian3w) #4

Może nikt nie ściga… (białe kapelusze?)

I na tyle co doczytałem to ja nie zapisywałem zgody by formularz ratalny się sam wypełniał.

(panicagaming) #5

Ja tam nic nie biorę w raty także luzik.

(Dimatheus) #6

No ja na szczęście też nie wypisywałem żadnych formularzy ratalnych. Hasło zmienione, więc powinien być luzik. :smiley:

(freshmeat) #7

Od bardzo dawna nic tam nie kupowałem, więc usunąłem konto, tak na wszelki wypadek.

(~MacG) #8

Ale wiecie (ci maniacy co kasują konta jak szaleni) że teraz to nie sprawi że dane nagle wyparują i znikną? To że usunięcie konto nie sprawi że wasze dane (jeśli faktycznie wypłynęły) znikną z bazy danych złodzieja.

Dla mnie takie działanie to tylko przejaw głupoty albo zagrywka nie lepsza niż “foch” dziecka. Bo na pewno nie ma w tym żadnego sensu.

(Grzesiekk) #9

Dokładnie. Dziwi mnie, że co po niektórzy z odpowiednią wiedzą nie ogarniają tego, że raz zapisane dane w necie, zwłaszcza po przeciekach są powielane, kopiowane.

(freshmeat) #10

Ale ja nie wierzę w to że znikną. Stare hasło też już dawno było nieaktualne. Po prostu nie potrzebuje juz u nich konta, a to było przypomnienie że je tam mam i dobra okazja do usunięcia.

(darek719) #11

Kolejny wpis.

(pocolog) #12

Poziom skomplikowania haseł nadal niezmienny :laughing:

(~MacG) #13

Jaki ma to związek z tematem? Chyba że to sprytna próba pochwaleniem się dostępem do bazy danych?

Bo jeśli wierzyć autorowi ataku to całe halo nie jest spowodowane słabym hasłem a jego brakiem. Tym bardziej nie ma związku z zabezpieczeniami klientów. Wsadzasz kij w nie to mrowisko…