Dalszy ciąg problemów morele.net

Aż muszę przeczytać na ile im starczy Imię, Nazwisko i numer telefoniczny.

Hasło miałem losowe i teraz mam inne i dłuższe (stare i tak było długie), więc się nie zalogują i nigdzie nie będzie im pasowało.

Morele.net powinno dać 500.000 zł nagrody za ujęcie przestępcy. Na co czekają?
Na raty nigdy u nich nie kupowałem…

Może nikt nie ściga… (białe kapelusze?)

I na tyle co doczytałem to ja nie zapisywałem zgody by formularz ratalny się sam wypełniał.

Ja tam nic nie biorę w raty także luzik.

1 polubienie

No ja na szczęście też nie wypisywałem żadnych formularzy ratalnych. Hasło zmienione, więc powinien być luzik. :smiley:

Od bardzo dawna nic tam nie kupowałem, więc usunąłem konto, tak na wszelki wypadek.

Ale wiecie (ci maniacy co kasują konta jak szaleni) że teraz to nie sprawi że dane nagle wyparują i znikną? To że usunięcie konto nie sprawi że wasze dane (jeśli faktycznie wypłynęły) znikną z bazy danych złodzieja.

Dla mnie takie działanie to tylko przejaw głupoty albo zagrywka nie lepsza niż “foch” dziecka. Bo na pewno nie ma w tym żadnego sensu.

2 polubienia

Dokładnie. Dziwi mnie, że co po niektórzy z odpowiednią wiedzą nie ogarniają tego, że raz zapisane dane w necie, zwłaszcza po przeciekach są powielane, kopiowane.

1 polubienie

Ale ja nie wierzę w to że znikną. Stare hasło też już dawno było nieaktualne. Po prostu nie potrzebuje juz u nich konta, a to było przypomnienie że je tam mam i dobra okazja do usunięcia.

1 polubienie

Kolejny wpis.

Poziom skomplikowania haseł nadal niezmienny :laughing:

1 polubienie

Jaki ma to związek z tematem? Chyba że to sprytna próba pochwaleniem się dostępem do bazy danych?

Bo jeśli wierzyć autorowi ataku to całe halo nie jest spowodowane słabym hasłem a jego brakiem. Tym bardziej nie ma związku z zabezpieczeniami klientów. Wsadzasz kij w nie to mrowisko…