Dane Aplikacji

Witam!

Mam problem, otóż chcę dostać się do folderu “Dane aplikacji” który znajduję się na C:\Documents and Settings\Nazwa użytkownika

Wyskakuje błąd: C:\Documents and Settings\Moja nazwa użytkownika\Dane Aplikacji nie jest dostępny

Odmowa dostępu

Czy jest możliwość odblokowania tego folderu do odczytu i jego modyfikacji ?

To nie jest prawdziwy folder tylko link symboliczny który przekierowuje do właściwego folderu:

C:\Users

@up on chce się dostać na pliki od XP

użytkownik musi mieć prawa administratora oraz wpisz w start explorer.exe po czym ppm uruchom jako administrator i wtedy otworzysz

HubertGT ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Wpisz w okno Uruchom polecenie w przypadku systemu Windows XP to - dane aplikacji a systemu Windows Vista, 7 to - appdata.

Naciśnij klawisz logo Windows (flaga) + R >>> w okno Uruchamiania wpisz %appdata% i naciśnij OK

Lub wejdź w opcje folderów>widok>pokaż ukryte pliki i katalogi. Zastosuj.

Po tym zabiegu bedziesz miał widoczny folder “dane Aplikacji” w c:\Users\Nazwa_Użytkownika\ ?

Jeżeli nadal nie uzyskasz dostępu do tego folderu to może trzeba będzie poszperać w prawach dostępu ?

Napisz czy się udało, bo jeżeli tak to oszczędzisz innym trudu główkowania nad problemem :wink:

Pozdrawiam,

Sebastian