Dane innej osoby z listy kontaktów widoczne w moim gg 10

Mam GG 10 , kiedy w oknie kontaktów klikam na napis profil pewnej osoby otwiera mi się strona internetowa gg.pl z jej profilem( powiedzmy- pan x, pod zdjęciem napis- napisz na profilu pan x co chodzi ci po głowie) -i mogę dodać tam swój tekst- po dodaniu pojawi się na liście poniżej. sa to wpisy, które dodał pan x na przestrzeni tych dwóch miesięcy do swojego profilu i na pewno nie do mnie , każdy z datą i inf- dodano przez gg. Każdy nowy wpis dodany przez tą osobę, jest widoczny, także u mnie. Działa też funkcja- skomentuj, poleć. O ile mi wiadomo, ta osoba nie wie, o tym, że to widzę.Dlaczego widzę te wpisy i czym one w ogóle są ? Kiedy wchodzę na swój profil, widzę tylko moje własne wpisy.Ta osoba ma chyba aQQ. NIgdzie sie nie włamywałem , nie mam jej maila, hasla, ani dostępu do kompa.Dodatkowo, po otwarciu strony wywala mi komunikat- zalogowałeś się na innym komunikatorze gg- wychodzi, że na jej

gotufast , Proszę o konkretne zatytułowanie wątku, oraz dostosowanie posta do wymogów zawartych w temacie:

viewtopic.php?f=16&t=394978

Zignorowanie prośby topic :arrow: Śmietnik.