DAP 7.x + problem

mam problem. otóż nie moge nic pobrać DAP-em. chciałem pobrać plik z sieci a pobiera mi przeglądarka zamiast DAP. jak firewall się pyta jakim programem ma być otwarty protokół ściagania to zmieniam Browser na Dap ale nadal to samo :frowning: prosze o pomoc.

Jakiej używasz przeglądarki.

Miej stale włączony DAP, poszperaj w ustawieniach, by “łapał” określone rozszerzenia plików, które chcesz pobierać; ostatecznie zreinstaluj program.

używam Opere, Firefoxa.

dopiero co zainstalowałem DAP-a bo chciałem szybciej ściągnać linuxa ;/

bo bez używania akceleratora pobierania plików za około 7 h będe miał linuxa a wolałbym mieć szybciej…

w tym momencie nie moge bo będe musiał zresetować komputer bo ściagąm …

No to zainstaluj odpowiednie rozszerzenie do Firefoxa, takie jak np. DownloadWith, które zintegruje się z DAP-em.

http://mozillapl.org/projekty/Dodatki/DownloadWith

Akcelelatory pobierania plików mają możliwość wznawiania pobierania, tak w ogóle. :slight_smile:

I zawsze możesz kopiować linki bezpośrednio do DAP-a, przez Ctrl+V. :smiley:

DAP i Opera

starałem się. wchodze w sesje ftp w dapie i wklejam ten link ftp://knoppix.ftp.fu-berlin.de/ zalogowałem się jako użytkownik. jak chce wkleić do ścieżki pobierania to pisze że nie można odnaleśc mirrorów więc nic z tego…a prędkośc z opery około 22 kb/s troche mnie oburza :expressionless:

U mnie obecnie ten serwer jest przepełniony. Poszukaj innych stron, jeśli chcesz próbować przez DAP :wink:

Mam nadzieję, że o to rozszerzenie do przeglądarki Ci chodziło.

trudno…ściągne przez opere ;/

no niezupełnie ale dzięki