Dap

miałęm kiedyś program pod nazwą “Download askcelerator plus z DAPem”, ale w wyniku ze zbyt słabych połączeń z skype, musiałem go odinstalowć, bo takie miałem zalecenia od infolinii, która mną tak pokierowała. Niestety nie można mieć wymiany plików na czele ze skype, który wtedy może źle działąć.

Odinstalowałem normalnie tego "Download Akcelerator plus wraz z DAPem, ale niestety mam drugi program pod nazwą "winxp manager, który mi wykazuje, że DAP jest niecałkowicie odinstalowany. Skanuję nim, po to by się pozbyć śmieci, ale podczas skanownnia przy DAPie zwalnia, nie wiem dlaczego, przecież mółgłby jakoś to przeskanować i byłoby dobrze, a tu nagle gdy dojdzie do tego DAPa spowalnia skanowanie.

Sprawdzałem również, czy jakiś pozostałości nie ma w aplecie usuń/dodaj programy, ale tam nic z tego nie ma. Tak samo próbowałem usunąć tego DAPa bezpośrednio z dysku C, na którym coś tak znaleziono pozostałości.

To co mogłem usunąć to usunąłem ręcznie, ale reszta niestety, blokuje jakieś źródło (nie można tego odblokować) i usunąć ręcznie.

Więc postanowiłem poszukać coś na temat uninstalu w google, ale tam nic nie ma takiego, aby coś by można było ściągnąć jakiś program, bądź aplikację, która by usunęła tą pozostałość.

A może wy mi pomożecie jakoś, może macie jakieś pomysły na tego DAP, który ugrząsł na dysku C i nie chce się usunąć.

Pomóżcie! !!

Program do czyszczenia rejestru :wink:

Na przykład RegCleaner dostępny na Vortalu :wink:

Proszę zmienić temat postu na mówiący o problemie.JNJN

a co to znaczy JNJN?

że nie czytałeś regulaminu

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Sugeruję to uczynić

JNJN to nick jednego z moderatorów 8)

Jeśli chodzi Ci o zmianę tematu postu - zrób tak:

Widzisz pierwszy post w tym temacie (napisany przez Ciebie),

tam gdzie masz przycisk ‘cytuj’ (w prawym górnym rogu postu)…

jest obok niego przycisk “zmień” :slight_smile:

Kliknij go i popraw nazwę tematu na taką, która mówi o Twoim problemie :slight_smile:

Ułatwi to później innym, którzy spotkają się z takim problemem.

już to napisałem na innych stronach, gdzie równiez maja kłopoty z tym DAPem, także ten post także jest dostępny na innych stronach, tam gdzie to właśnie jest poruszone.

Dzięki za wyjaśnienie

andrzejno1964 czyśty oszalał :o

Po co :evil:

skoro inni mają takie same kłopoty co ja, to dlaczego nie mam z nimi podzielić się swoimi uwagami na temat tego.

Ale nie napisałem tego obszernie, jak to zrobiłem na tym temacie, tylo w skrocie, także chyba nie zrobiłem nic złego.

A poruszjąc takie sprawy to chyba nie przestępstwo