Dark Messiah Might of Magic_ Program przestał działać

Witam zainstalowałem gre Dark Messiah następnie po instalacji normalnie właczyłem gre i grałem. Postanowiłem ustawić sobie lepsze detale w grze ustawiłem rozdzielczość na maxa tekstury itp, gdy kliknołem zastosuj gra sie wyłaczyła i jak ja probuje uruchomic ponownie to wyskakuje mi bład mm.exe (Program przestał działać) Mój system operacyjny to Windows 7 Professional , Procesor AMD Phenom 8450 Triple-Core Processor 2.10 GHz , 64 bit , Karta graficzna Radeon HD5450 512mb. Reinstalowałem gre , otwierałem jako admin , probowałem otworzyc za zgodnascia windowsa xp i nic. Prosze o Pomoc

Przeniesione z “Sprawdzone Porady”, proszę przed założeniem wątku czytać opisy działów…

Gierka spokojnie uruchamia się na Win7. Uruchamiasz poprzez Steam czy gra-pirat ?

Gierke mam orginalna a nie instalowałem gry dla wielu osob i nie było instalacji steama. Uruchamiam normalnie

Rozumiem że masz wersję jeszcze zza czasów Steam, zainstaluj pełen pakiet - wraz z multi - z tego co wiem i kojarzę musisz mieć to i to zainstalowane by wszystko dobrze chodziło ^^

Zainstalowałem wszystko i nadal to samo

Wyinstaluj grę, wyczyść rejestr z pozostałości po grze, zainstaluj ponownie.

Wyczyściłem kompa programami RegCleaner i CCleaner po usunieciu gry zainstalowałem ja od nowa i nic