Dark Messiah of Might and Magic - problem - Oko Dziewicy :(

Czy ktoś w to grał? Mam problem, nie mogę znaleźć jednego przedmiotu niezbędnego do wykonania misji. Chodzi o: “Oko Dziewicy” , kryształ który należy włożyć do posągu pająka. W danych dotyczących misji podana jest informacja, że że powinno się znajdować w “murach krypty”. No złaziłem całą lokację, i znalazłem jedno wielkie “nic”, g…, jak mawiają prości ludzie.

Proszę nie dawajcie mi odpowiedzi: “google”, niestety nikt o tym nie wspomina, pewnie nikt nie miał z tym takiego problemu jak ja. Prawdopodobnie wspomniany przedmiot jest w jakimś oczywistym miejscu, no ale niestety nei mogę tego znaleźć. Jeżeli uda się komuś znaleźć to “Oko Dziewicy” to proszę o skrina i króciutki opis.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam.

Link:

http://hotfile.com/dl/94226149/0c74673/ … d.rar.html

Tam powinienoś to zobaczyć, gdzie on jest.

pozdro :slight_smile:

A o youtube zapomniałeś ? Masa ludzi robi “zagrajmy w” lub po prostu pokazują jak przejść daną grę.

Witam !!

Ja mam nieco inny problem . Nie korzystam zwykle z poradników i niestety przegapiłem oko dziewicy, zdobyłem pozostałe dwa kamienie a potem wróciłem po oko.

Wydawało się że wszystko będzie w porządku - ale nie. Posąg pająka nie chce “przyjąć” odemnie oka dziewicy mimo iż w instrukcji w dzienniku wyraźnie jest napisane “umieść oko dziewicy w posągu” pozostałe dwa kamienie spoko. Beznadzieja #-o . Nie pozostaje mi chyba nic innego jak przejść ten roździał jeszcze raz :? :frowning: