Dark Souls nie wykrywa pada

Witam. Mój problem polega na tym iż Dark Souls nie reaguje na naciskanie przycisków na padzie.

Posiadam pada PS3 Sixaxis. Czytałem troche zanim postanowiłem napisać ale nic nie pomaga (używałem wszystkiego - MotionJoy, BetterDS3, ScpDriver, x360ce w folderze z plikiem exe). Programy wykrywają pada i naciskanie przycisków w innych grach też wszystko jest ok (testowałem pada w Guacamelee!, Dust, Don’t Starve). Myślałem, że wszystko jest ok, na padzie fajnie sie gra wiec czemu nie wypróbować Dark Souls jak mam pada. I dupa… Gra się odpala - nacisnij start, ja naciskam a gra nie reaguje (x360ce też twierdzi wtedy, że naciskam start). Na prawde nie wiem co robić. Zmiana nazwy pliku od x360ce tez nie pomaga.

 

Proszę o pomoc!

 

 

 

EDIT: Popróbowałem coś porobić i teraz w Dark souls jak naciskam przycisk PS to uruchamia sie menu Windows Live co znaczy, że pad działa i Dark Souls go wykrywa, ale inne przyciski nadal nie działają…

 

 

EDIT 2: Problem rozwiązany ale polecam temat zostawić i wyróżnić gdyż rozwiązanie jest ciekawe. Otóż Dark Souls nie patrzy na kontrolery tylko bierze pierwszy z listy. U mnie na liscie kontrolerów jakims cudem pierwsza była kamerka (wtf). Wystarczyło odłączyć kamerkę. 

By sprawdzić kolejność padów: Panel sterowania > Wyświetl urządzenia i drukarki (Sprzęt i dźwięk) > prawym na pada > Ustawienia kontrolerów gier. I tu mamy liste.