Darksiders 3 - pytanie o tekstury (problem z teksturami?)

Witam,
Otóż mam problem z teksturami w Darksiders 3.
Problem opiszę tu, a na zdjęciu zobaczycie ten efekt.

Komputer jest dość stary: intel core quad 9650, geforce gtx 560, 8gb ram.
Rozdzielczość 2560X1080 34 calowy monitor ultrawide.
Dziwnym trafem ustawiłem tę grę na max detale i śmiga ładnie.
Tylko jest problem z teksturami, co najbardziej widać na postaciach. Nie widać ich detali czy zarysowanej klatki, czy naramienników, a jak coś jest to takie rozmyte.


Tak wygląda u mnie

Na zdjęciu przykład Vulgrima. Czy ustawię te tekstury najniższe czy najwyższe wszystko jest cały czas tak samo.

Czy to serio sprzęt za słaby i nie pozwala gra lepszych tekstur załączyć?
Czy może software nie domaga?

Dzięki za odpowiedź :slight_smile:

Ta gra wymaga karty graficznej z minimum 2GB RAM, ty masz 1GB, to gdzie ma pomieścić tekstury? Aż dziw że to się odpala :wink:

1 polubienie

Możliwe że GPU nie wyrabia ( tak wiem - " ustawiłem tę grę na max detale i śmiga ładnie.") i tekstury nie wczytują się do końca lub w ustawieniach gry masz coś ustawione na minimalne (zapodaj fotkę ustawień ).

1 polubienie

Okey, dzięki za objaśnienie :smiley: Ja ostatnie 4 lata na konsoli pogrywam, a te Darksidersy to tylko dlatego, że dostałem je na PC :D.

Za chwilkę wstawię te ustawienia jeszcze. Przy okazji robię aktualizację sterowników grafiki.

Ustawienia grafiki:

No to wygląda na to że karta graficzna ma za mało pamięci.

1 polubienie

i wszystko jasne :slight_smile:

Dzięki wielkie, ale ograć na szczęście się da :slight_smile:

Jak ci nie przesadzają tekstury to graj, graj i dobrze baw się :+1:

Naprawiłem to :slight_smile: wyłączyłem Cienie na niskie, zszedłem z paroma ustawieniami na średnie i działają już te tekstury.
Dziwne, bo wcześniej też tak robiłem, dopiero po aktualizacji sterowników się to udało.

Ja posiadam Core 2 Quad Q8300 i Gigabyte GTX 560 1GB i tego problemu z teksturami nie mam. Nie chodzi o pamięć wideo. Tu daje sccreeny

Na tych ustawienia mam stałe 40 FPS lub więcej Tylko ja gram na oryginalnej wersji nie pirackiej.