Darmowa aplikacja do śledzenia poczynań dziecka w internecie

Jak rejestrować to co robi dziecko na komputerze?
Darmowa aplikacja do śledzenia poczynań dziecka w internecie
podpowiecie coś?

1 polubienie

Na myśl przychodzi mi keylogger, z zapisywaniem wszystkiego co user robi na kompie. Kolega mówił, że to całkiem sprawnie działało.

Kup opiekun ucznia w szkołach tego używają.

Kaspersky Safe Kids free lub PREMIUM za całe 22zł na rok na nielimitowaną ilość urządzeń. Mam PREMIUM i sobie chwalę (2 tablety, 2 telefony, 1 PC z dwoma profilami).

Jeśli masz Windowsa od 7-10 to Kontrola Rodzicielska jest za darmo (funkcje wbudowane w Windows)

Raczej bym preferował śledzenie a nie blokadę, tak aby widzieć historię stron www. Po blokadzie dziecko może uznać że coś jest nie tak.

Ne musisz niczego blokować. W koncie M$ jest jednak ograniczone raportowanie przeglądanych stron.
Ja mam razem:

  • Konto M$ dla dzieci (Każde ma swoje logowanie do kompa i dostęp do określonych uprawnień na kompie i katalogów).

  • Kaspersky - do kontroli czasu i aplikacji (Wygodniejsze niż konto M$, ponieważ też obsługuje inny sprzęt Dzieciaków) - licencja 20zł/rok na nielimitowaną ilość urządzeń.

Wszystko razem pozwala dokładnie sprawdzić co się dzieje i dlaczego przez 10godz. nie zdążyli odrobić lekcji…