Darmowa autualizacja do Visty?


(Filios) #1

Witam, szukałem już wielokrotnie ale nie moge znaleść, widocznie tylko ja jestem niepoinformowany.

Mam pytania co do darmowej aktualizcji do Visty czy istnieje wogóle taka ? Gdyż kupiłem jakieś 3 miesiące temu laptopa z Windows XP home edition. No i mam tą najklejkę Windows Vista Capable..... Czy to oznacza że jeżeli spełnie warunki tego "Doradca uaktualnienia systemu Windows Vista" to będę miał ZA FREE Windows Vista ?

Sorki za kłopot jeśli to dla wszystkich oczywiste....


(Towdii) #2

Temat byl juz na tym forum wileokrotnie poruszany. Nie nie dostaniesz za free visty, Microsoft sie wycfanil, dzwonilem, pisalem, czytalem wiele tematow na ten temat i koszt upgradu na viste premium z xp home to okolo 80-90 euro.

Co wiecej majac xp w wersji 32 bitowej nie mozemy migrowac na viste 64-bit.

Teraz widac po co te cale kupony, aby znalezsc nabywcow na systemy w wersjach 32-bitowych (bo kto dzis kupi wersje 32 bit visty :shock: )

A sama cena "upgradu" jest wrecz smieszna, za homa zaplacilem 340 zl i teraz za viste zaplace okolo 300 zl a vista 64 bit w proline kosztuje 367 zl.

A juz wierzylem ze microsoft chcial dobrze dla klientow :evil:


(Filios) #3

Dziękuje za odpowiedź, szukałem ale nie znalazłem. No to cała radość z darmowego aktualnienia na Viste przepadła..... No trudno nie pradzimy że im zależy tylko i wyłącznie na zyskach... Ostatecznie te 367zł to nie aż tak wiele no ale jednak...... Mogli by upuścić cene dla tych co kupili komp z windowsem XP... A w cenie prawie żadna różnica... ;/


(Clubbasse207) #4

a coś ty myślał ?

nortmalne że firmie zależy na zyskach z tego żyją !

pozatym gdyby firma miała gdzieś zyski to wiele akcjonariuszy by straciło bo akcje by poleciały w dół ...

zadaniem każdej dużej firmy jest generowanie jak największych zysków :slight_smile: