Darmowa autualizacja do Visty?

Witam, szukałem już wielokrotnie ale nie moge znaleść, widocznie tylko ja jestem niepoinformowany.

Mam pytania co do darmowej aktualizcji do Visty czy istnieje wogóle taka ? Gdyż kupiłem jakieś 3 miesiące temu laptopa z Windows XP home edition. No i mam tą najklejkę Windows Vista Capable… Czy to oznacza że jeżeli spełnie warunki tego “Doradca uaktualnienia systemu Windows Vista” to będę miał ZA FREE Windows Vista ?

Sorki za kłopot jeśli to dla wszystkich oczywiste…

Temat byl juz na tym forum wileokrotnie poruszany. Nie nie dostaniesz za free visty, Microsoft sie wycfanil, dzwonilem, pisalem, czytalem wiele tematow na ten temat i koszt upgradu na viste premium z xp home to okolo 80-90 euro.

Co wiecej majac xp w wersji 32 bitowej nie mozemy migrowac na viste 64-bit.

Teraz widac po co te cale kupony, aby znalezsc nabywcow na systemy w wersjach 32-bitowych (bo kto dzis kupi wersje 32 bit visty :shock: )

A sama cena “upgradu” jest wrecz smieszna, za homa zaplacilem 340 zl i teraz za viste zaplace okolo 300 zl a vista 64 bit w proline kosztuje 367 zl.

A juz wierzylem ze microsoft chcial dobrze dla klientow :evil:

Dziękuje za odpowiedź, szukałem ale nie znalazłem. No to cała radość z darmowego aktualnienia na Viste przepadła… No trudno nie pradzimy że im zależy tylko i wyłącznie na zyskach… Ostatecznie te 367zł to nie aż tak wiele no ale jednak… Mogli by upuścić cene dla tych co kupili komp z windowsem XP… A w cenie prawie żadna różnica… ;/

a coś ty myślał ?

nortmalne że firmie zależy na zyskach z tego żyją !

pozatym gdyby firma miała gdzieś zyski to wiele akcjonariuszy by straciło bo akcje by poleciały w dół …

zadaniem każdej dużej firmy jest generowanie jak największych zysków :slight_smile: