Darmowa domena .eu - gdzie?

Witam,

Szukam promocji, gdzie można dostać domenę .eu za darmo na rok. Interesują mnie tylko promocje dla klientów indywidualnych i bez zobowiązań.

Znalazłem już promocję w az.pl

Pozdrawiam!

nie można dostatać takiej promocji

@GuiiHz

W takim razie wytłumacz mi dlaczego nie można.

Bo wiąże się to zazwyczaj z kupnem hostingu lub lojalką.

Nie prościej zarejestrować za grosze? Ważna przez rok, potem sam zdecydujesz, czy chesz przedłużać, nie skazując się na lojalki/lipny hosting.

@GioWDS

Bzdury piszesz.

@hamper

Podaj stronę, gdzie mogę zarejestrować domenę .eu za grosze.

@Jaro070: http://www.ovh.pl/domeny/doteu.xml

Czemu uważasz, że bzdury piszę?

Za darmo to w dzisiejszych czasach nawet w ryj wyłapać trudno.

@GioWDS

Gdzie Ty tam widzisz coś o hostingu lub lojalce? W OVH kupowałem kiedyś domenę .eu za 1,99 zł + VAT, więc teraz drogo mają.

Znalazłem jeszcze promocję “3 domeny .eu za darmo” w domeny.pl. Więcej promocji na razie chyba nie ma, więc wątek można zamknąć.

Od kiedy 1.99 + VAT to za darmo?

Chociaż faktycznie w domeny.pl masz za darmo pierwszy rok, potem to już standardowo 99zł netto, jeśli będziesz chciał w trakcie lub bezpośrednio po tym rocznym okresie domenę przenieść będziesz zmuszony oddać im rzeczone 99 zł + VAT. Nie zapłacisz pożegnasz się z domeną na ponad miesiąc i po tym okresie będziesz mógł ją zarejestrować w dowolnej firmie.

Nikt ci nie da za darmo takich domen jak .pl, .org, .net Możesz jedynie dostać zniżkę na opłaty miesięczne

Za darmo to możesz mieć domenę xn.pl :slight_smile:

Dla czego “wszyscy” uważają , że hosting, domeny muszą być za darmo… Każdy wydaje kase na żarcie, bilety, prąd, zakup komputera itp, a hosting szukany jest za darmo… czy to jest jakaś nieświadomość że coś kosztuje, tak jak fora dla większości ludzi służą do tego by ktoś rozwiązał za drugą osobę problemu, bo samemu nie chce sie nauczyć, lub nie chce zapłacić drugiej osobie za to , że ma wiedzę… , dla czego płaci w takim razie producentowi płatków śniadaniowych, browarowi za piwo itp. …

Powinno byc tak,dostajesz za darmo żarcie, ale musisz je reklamować, chodzić ubrany w butelkę, płatki, lub w ziemniaka, a na komputerze przez pół dnia oglądasz reklamy by drugą połowę dnia móc korzystać z niego, tak samo z internetu lub prądu…

@Defix24

Czy ja gdzieś napisałem, że chcę domenę .pl, .org, .net za darmo? Poza tym to nie jest problem żeby je za darmo dostać - wystarczy mieć firmę.

@rafalch

Część domen kupuje, a drugą część “załatwiam” za darmo i używam jako zaplecze lub przekierowanie.

@Jaro070

Chodziło mu o domenę najwyższego poziomu. Jeśli załatwienie domeny .eu to nie problem to po co w ogóle ten wątek?

Co do drugiej części, jeśli kupujesz domeny hurtowo to jak dobrze się zakręcisz dostaniesz rabat czy to pieniężny czy właśnie w domenach.

@GioWDS

Problem jest taki, ze nie mam firmy.

Jaro070 mnie źle zrozumiałeś nie chodziło mi o to że chcesz kupować .pl, .net, org ale to są najlepsze płatne domeny jak za darmo to wyłącznie xn.pl lepszego nie znajdziesz.