Darmowa domena i hosting na zawsze-problem z wyborem

Witam,

Szukam najlepszych ofert z darmową rejestracją domen+hosting do tego. Chodzi mi o to by przed nazwą strony była jak najkrótsza nazwa i najważniejsze bym mógł wgrać tam własny skrypt.

Pozdrawiam

P.S.

Proszę o działające strony, nie pierwsze lepsze z google. Bo akurat prv.pl nie działa…

najkrótsze to znalazłem na vooa.pl, tyle że tam już wszystko wywaliłem, bo czasem strasznie mulił (obciążenie jeśli nic się niedziało wynosiło 2.0:), “zaleta” wirtualek ), tak jak cba.pl swego czasu. Akurat w cba.pl jestem parę lat i jakoś to działa. Przynajmniej jak na darmowy hosting jest ok. Tyle że na cba.pl zakładasz swoją subdomenę główną np. mateusz200.cba.pl oraz subdomeny, chociaż to już nie konieczne.

A tak bym mógł wgrać na serwer własny skrypt? Bo chodzi o to że chciał bym przetestować skrypt PHPBB by Przemo. Czyli na cba będę mógł to zrobić?

Tak, serwis umożliwia uruchamianie “własnych” skryptów.

a coś innego?

http://www.friko.pl/

http://www.cba.pl/

Tak, tylko z friko.pl mam problem nie mogę wgrać własnego skryptu na stronę. Proszę o inny hosting. Może być zagraniczny

Dodane mniej niż minutę temu

Kiedyś słyszałem o domenie .tk co myślicie o tym?

Niektóre osoby mogą być odstraszone domeną o jakże tajemniczym zlepku liter .tk :smiley:

Osobiście nie miałbym z tym problemu, ale słyszałem takie ploty… :roll:

000webhost.com - anglojęzyczna, całkiem ciekawa darmowa oferta hostingowa + domena (.000webhost.com :D). Tyle, że ja 2 razy próbowałem się tam rejestrować i nigdy się nie doczekałem na aktywację mojej witryny (albo za mało cierpliwy jestem - bo co jak co czekałem tylko 1 dzień i wciąż nie aktywowali mi witryny, po czym zrezygnowałem) … możesz spróbować.

Recider , dobrze że mi przypomniałeś bo chyba też czekam za czymś u nich:-)

Czekam na następne propozycje