Darmowa nawigacja gps do nokii n86 8mp

witam z tego co wiem to jest taka możliwość aby GPS w nokii n86 8mp był darmowy możne ktoś mi wytłumaczyć jak to zrobić ?

Każdy GPS jest darmowy. Jeśli chodzi cie oto że podczas ustalania pozycji zjada ci pieniądze z konta to po prostu przełącz z A-GPS na samo GPS. A jeśli pytasz o nawigacje to chyba Ovi Maps są darmowe na ten model Nokii ale trzeba by to sprawdzić.

Zgadza się są darmowe. Listę obsługiwanych modeli można sprawdzić na

http://www.nokia.pl/pomoc/produkty-pomo … y-download

a moglibyście mi to jakoś wytłumaczyć jak to ogarnąć bo ja to jeszcze muszę wytłumaczyć przez smsa i nie chce się zbytnio zamieszać

Wiele nie ma co tłumaczyć, bo tam nie ma nic trudnego, wszystko jest po polsku. Pobierasz Nokia Ovi Suite na komputer i po zainstalowaniu uruchamiasz i łączysz telefon z komputerem. Potem wybierasz w tym programie Mapy i z listy po lewej mapki Polski lub innego kraju i klikasz Instaluj lub podobnie. Wtedy mapki wgrają sie na telefon, jak trzeba będzie to zaktualizuje się też sam program nawigacyjny w telefonie.

Warto zaznaczyć, że soft telefonu musi być w wersji 30.009 lub wyższy.

wszystko zrobiłem w jak włączyłem nawigacje to dalej kasę pobiera

Ojej, to robisz tak. Wbijasz w ustawienia Nokia Maps na tel. i w opcji Internet a dokładnie Wejdź online po starcie ustawiasz na Nie. Gdybyś jeszcze znalazł jakieś ustawienie związane z internetem do ustawiasz na wył. Bo licze że mapy masz wgrane.