Darmowa nawigacja NOKIA Ovi-darmowa dla wszystkich tel nokia

(Pinio150) #1

Witam serdecznie, chciałbym rozpatrzeć pewną sytuacje na podstawie dwóch telefonów.

Z tego co rozróżniam to są dwie wersje wersja tego telefonu wersja NAVI i wersja bez nawigacji.

Mamy NOKIA E52 wersje NAVI czyli tą w niebieskim pudełku + uchwyt na szybę i mamy zwykłą nokie bez tego zestawu-bez uchwytu.

Czyli w takim razie jak kupie telefon bez uchwytu to też będę mógł dożywotnio za free korzystać z nawigacji pieszej i samochodowej? :slight_smile:

(Msprungk) #2

Tak, gdyż to jest nawigacja darmowa na wszystkie telefony z Symbianem

(Patryk94) #3

czy jest to legalne również na telefony przykładowo marki SonyEricsson?

(Msprungk) #4

Nie. To jest oferta wyłącznie dla produktów Nokii

(rubin714p) #5

Za darmo?Z tego co wiem to pobiera oplate za aktualizacje map.

(Msprungk) #6

Niczego nie pobiera, mapy są oferowane za darmo i dostępne przez Nokia Ovi Suite

(Pinio150) #7

Mapy pobieramy z internetu poprzez nokia OVI suite. Aha czyli każdy telefon nokia E52 może korzystać z tej opcji? Jakaś chyba większa karta jest do tego potrzebna niż 2gb, jaką polecacie 4 czy 8gb?

(Msprungk) #8

Wszystko zależy od tego gdzie jedziesz. Nokia OVI Suite pozwala na dynamiczne zarządzanie mapami, czyli możesz mapy dodawać i usuwać korzystając tylko z tych, które w danej chwili potrzebujesz. Osobiście w swojej Nokii E51 używam 2 GB karty Kingstona. W zupełności wystarczy

(Pinio150) #9

O to bardzo miło i sympatycznie, podoba mi się to rozwiązanie. Mi tam w sumie mapa polski w 100% wystarczy. Poza granice naszego kraju się nie wybieram na razie. Dzięki za pomoc, a do swojej nokia n95-2 mogę wgrać te mapy? Czy nie da rady? Jest to możliwe z technicznego punktu widzenia?

(Msprungk) #10

Lista kompatybilnych telefonów jest na stronie Nokii

http://www.nokia.pl/uslugi-i-aplikacje/ ... ona-glowna