Darmowa poczta (mail) w telefonie?

Witam,

słyszałem ostatnio, że można ściągać wiadomości email na telefon z wybranego serwera za darmo. może ktoś to potwierdzić?

byłem na takiej stronie co oferuje, nie dawno pojawiła się w Polsce.

Nie do końca za darmo. Płacisz przecież za transfer danych do i z telefonu. I telefon musi mieć wbudowanego klienta e-mail, albo jeśli serwer pocztowy oferuje taką możliwość, dostęp przez WAP.

No tak, tak, gmail oferuje.

Momail i po sprawie,możesz odczytywać pocztę w telefonie z kont jakie tylko posiadasz.www.momail.pl/ tam zrób ustawienia i po sprawie.Poczta działa na 100 procent.

z każdego konta można ściągnąć pocztę na telefon.

Hello wszystkim.Chce korzystac z dobrodziejstw Momaila.Mam juz utworzone konta w telefonie z 3 kont mailowych, miedzy innymi na WP i Gmailu.Jednak nie potrafie sie zalogowac na zadne z nich.Wpisalem adresy POP3, SMTP,hasla, loginy,jednak przy kazdej probie logowania pojawia sie komunikat mniej wiecej taki"blad,POP3 nie zezwolil na polaczenie,sprawdz login i haslo".Aktywowalem POP3 wedlug instrukcji w Gmailu i przekazywanie mailow do innych skrzynek.Jednak pokazuje mi sie wyzej napisany przezemnie blad.Na poczcie WP takich ustawien nie widzialem,aby byly one wymagane.Ustawienia wziolem z pomocy kont Gmail i WP.W konfiruracji kont nie widze opcji podawania portow,moze to ma jakies znaczenie…

Pomozcie,bo mimo konfiguracji nie da sie nigdzie zalogowac,a przeciez nie powinno byc problemow z niczym.Konto Momail dziala z poziomu komorki OK.

Przepraszam ze nie ma polskich znakow ,mam zle ustawiuona klawiature.

Odkopuje temat, bo chcę się dowiedzieć, czy Momail’a da się wyłączyć?? [w200i,heyah]