Darmowa Reklama Strony?

Witam chcę rozpromować pewną stronę i tu pojawia się moje pytanie jak najlepiej to zrobić?

Macie może jakieś sprawdzone sposoby?

Dodałem już do wyszukiwarek i jest ok. Ale coś lepszego znacie? Coś aby szybko i dobrze rozpromowac stronę?

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję:)

Spamer GG xD

zostawiasz żeby prze noc Ci wysyłało i wystarczy…

Zobacz:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=sys … ystem+wymi

Pozdrawiam.

Samo dodawanie do wyszukiwarek nie wystarcza.

Dodawaj regularnie do katalogów. Pisz na forach reklamowych oraz na innych forach z możliwością reklamy strony.

Dodawaj linki w podpisie na forach (na tych, których można). Wymieniaj się linkami, buttonami oraz bannerami.

Zaproś znajomych. Ustaw link w opisie GG. :slight_smile:

Stawiałbym na pozycjonowanie i zdobywanie naturalnych linków…

jednak mimo wszystko mógłbyś podać tematykę strony - zawsze można znaleźć jakiś dedykowany sposób :).

No i ciekawa treść do indeksowania przede wszystkim.

Ostatnio natknąłem się na takie coś że za 12zł automat dodawał moją stronę do 4000 katalogów SEO itp. Czy to się opłaca i skutkuje?

To bazuje na adderze, wystarczy do zaindeksowania strony z pewnością, ale czy pomoże…

Lepiej dodać do 40 najlepszych katalogów (często płatnych bo moderowanych i wartościowych) niż do 4000 śmieci.

najtanszy sposób na reklamę w necie to adwordsy i masz realny sposób rozliczania

tylko umiejętnie slowa dobierz - nie pozycjonuj się na najlepsze i najdroższe bo to bez sensu

pzodr