Darmowa telewizja przez Internet


(kam10) #1

Witam.

Poszukuję programu do oglądania telewizji za darmo przez Internet. Wiele szukałem na ten temat i próbowałem już wielu sposobów, rzadko działało :frowning:

Dlatego mam nadzieję że mi pomożecie znaleźć taki program który naprawdę działa.


(Cedar) #2

Nie napisałeś jakie programy Cię interesują. Możesz oglądać te stacje, które udostępniają swój program w internecie na żywo lub wybrane pozycje z opóźnieniem. Np. Polsat udostępnia większość archiwalnych programów na http://www.ipla.pl Do tego jest pełno stron z możliwością oglądania nie do końca legalnych przekazów TV.


(Kpc21) #3

Jeśli chodzi o TVP - www.tvp.pl

A na żywo to większości stacji legalnie przez Internet nie obejrzysz. Są oczywiście wyjątki, np. kanał łódzkiej kablówki TV Toya.


(Kuba) #4

Jeżeli masz internet UPC, wejdź na http://www.upclive.pl/UPC_Live_TV/


(kam10) #5

Mam neostradę. No insteresują mnie take programy: Polsat, Polsat 2, Polsat Sport, VIVA, 4fun i TVP i w ostateczności TVN.


(Cedar) #6

Aby móc oglądać dany program TV przez internet "ktoś" musi wpuścić sygnał tego programu do internetu. Jeśli nie zrobi tego właściciel kanału to jest to możliwe za pomocą nie całkiem legalnych transmisji dokonywanych przez indywidualnych użytkowników przy pomocy np. tunera TV + odpowiedniego oprogramowania. Najczęściej dotyczy to jakiś zawodów sportowych i innych okazjonalnych programów.