Darmowa tv przez internet


(Lukemeng) #1

witam.Poszukuje darmowych telewizji przez internet.Tylko bardzo prosze nie odpisywac zeby na google wpisac "darmowa tv przez internet" bo juz to przerabialem i tak naprawde nie znalazlem konkretnych stron bo albo przekierowania na strony platne albo jakis shit.

Prosze o konkretne linki

z gory dzieki


(Ciupa Michal) #2

ta strona jest program telewizyjny ale tylko sportowe

http://www.soccer-live.kk.e-wro.pl/

i program sopcast (sadze ze najlepszy)


(Lukemeng) #3

dzieki.Juz testuje i probuje.

czekam wlasnie na takie konkrety :slight_smile:


(Irekxara) #4

lukemeng

wpisałem w google twój temat i pierwsza pozycja :

http://www.totaltv.biz/

:stuck_out_tongue:


(Ciupa Michal) #5

xulu

tez wpisałem i zobaczyłem ta stronę nic ciekawego nie ma tylko kilka mało znanych polskich kanałów


(Kaka') #6

lukemeng

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go. Chciałbym zatem przypomnieć Ci, że na forum należy pisać także z polskimi literkami (ą, ę, ź, ż, ć, ó, ł, ń), dlatego proszę o poprawienie wszystkich swoich postów w tym temacie przy użyciu przycisku zmien.gif


(Sebos99) #7

A o jakie kanały Ci chodzi? TVP1, 2, Polsat, TVN? Nie ma takiej możliwości, a nawet jeśli jest jakiś sposób z tego co słyszałem dla polaków za granicą kosztuje to 30 dolarów na miesiąc. Są też płatne np na allegro niby programy, które mają taką możliwość, ale na to się nie nabieraj, nie działa. Z polskich możesz na necie oglądać to co jest wszędzie tzn Polsat2, TVP Polonia, Tvp kultura i jakieś tam muzyczne. Patrz- http://members.chello.pl/a.zabolotny/stream.htm Nic więc więcej. A zagranicznych bez liku. Zainstaluj sobie program Sopcast to zobaczysz ile tam tego jest.


(Dobrol) #8

Cał świat - http://www.wwitv.com/portal.htm