Darmowa vista ? - jak zamówić

na vortalu przeczytałam o darmowej viście…

jak to tam jest? czy to prawda, że jest zupełnie darmowa?

jak ją zamówić do domu? czy coś za przesyłke trzeba płacić ?

:stuck_out_tongue: jestem zainteresowana darmowym windowsem, jak chyba każdy :smiley:

Zupełnie darmowa do czerwca czy lipca 2007.

Viste możesz zamówić na tej stronie, ale czy płaci się za przesyłkę to nie wiem :slight_smile:

Złączono Posta : 12.06.2006 (Pon) 9:39

Wątpię aby Ci vista ruszyła na takim sprzęcie :?

darmowo można ściągnąć, koszt wysyłki do Ciebie nośnika DVD to 16 czy 18 euro

zamówienie DVD = 16 EUR… to jakies 75 PLN

Sciągniecie z servera MS za FREE

jeżeli jest napisane na vortalu że za FREE to po co sie jeszcze głupio pytasz :roll:

karta graficzna lipna a takto poszłaby Ci ale bez aero glass ale i tak by sie przycinała z lekka

Ale jeden szczegół jakbyście nie wiedzieli to jest wersja beta :?

wiemy wiemy :mrgreen:

Wspaniale - Windows za darmo, ale dali by jeszcze za free odpowiedni sprzet aby Viste odpalic - za przesylke moge zaplacic :stuck_out_tongue: Jedynie moj procek spelnia wymagania - 2,6 GHz a reszta to w sam raz na XP… zamowilem Ubuntu i spokojnie czekam az mi przysla system w wersji stabilnej, 100% za darmo. Moze zamowilbym ta Viste, ale koszty za duze - 16-18 € droga nie chodzi - wole na browara za to isc :mrgreen:

chodzi mi o jakieś ukryte koszty… bo aż zdumiewające, że windows puścił system ( wprawdzie w wersji beta, ale jednak ) za darmo …

nie powiedziane, że chce sobie zamówić viste i instalować na ten komp :?

a czy ja się pytałam czy mi pójdzie na moim sprzęcie vista? chyba nie :x

ale z tego co pamietam to wersje beta ktore byly udostepnione dla ludiz zawsze byly za darmo… w koncu jest to wersja testowa, a instaluje sie ja na wlasne ryzyko, niestabilna…

ja tez osobiscie wole poczekac na Ubuntu:D za 2 tyg. powinno byc :smiley:

ja już mam i cieszę się z użytkowania :lol: