Darmowa Vista

Witam, kiedyś czytałem iż Microsoft ma wydać bezpłatna wersje Vista na 120 dni czy cos w tym stylu, czy ktoś orientuje się na ten temat i czy ewentualnie i gdzie można pobrac ??

miała wydać taką wersję ale jeszcze chyba nie wydała :wink:

nie

http://www.microsoft.com/emea/technet/eval/poland/default.mspx

coś tutaj pisze… ale monitoruje to od kilku tygodni i nic nowego :slight_smile:

Jeszcze niema ale raczej za jakiś czas będzie tak jak to było z innymi systemami

próba ściągnięcia Office kończy się errorem… coś nie ograne mają na rej stronce

mam powoli wątpliwości czy faktycznie zostanie wydany trial Visty :wink:

Obstawiam że nie :stuck_out_tongue:

Ja też :stuck_out_tongue: to byłby raj dla piratów, choć Vista jest już wszędzie

na poczatku kwietnia bedzie wydany na bank

podaj źródło skąd wiesz że bankowo wydany zostanie :slight_smile:

Bankowo Miał być w połowie Marca, wcześniej w okolicach końca lutego i lipa :stuck_out_tongue:

Ostatnio Microsoft mówił o połowie Marca :stuck_out_tongue: i lipa :slight_smile:

Hehe,

Testowego office lepiej ściągac przez przeglądarkę,apropo wole OO,dzięki MS Office znowu wszyscy kupią nowe kompy - 2,5 GB na dysku po rozpakowaniu,kolorowe okna i działanie zółwia na 1 GB ram,wyinstalowałem testową tego samego dnia,w któym zainstalowałem,a czytaliście o wersji testowej Visty działającej przez rok,MS chyba potajemnie propaguje piractwo,bo jeśli Vista ma miec 2 lata wsparcia,to nie opłaca się kupowac systemu na rok,sam MS podobno pisze jak to zrobic :o

Slyszalem ze Microsoft pracuje nad darmowym systemem operacyjnym zawierajacym reklamy :slight_smile: Uzytkownik bedzie musial co jakis czas kliknac w reklame aby system dzialal :slight_smile: Slyszalem rowniez ze maja opracowac kamerke internetowa ktora bedzie sledzila ruch oka, czy uzytkownik spojrzal na reklame itd. :slight_smile:

z ta kamerą to jest parodia :wink:

takiego czegoś nie było i nie będzie nawet windowsa 98 za free nie dostaniesz :stuck_out_tongue: co do triala skoro MS napisał, że będzie to będzie :wink:

no, tak jak vista od kilku lat na nią się czeka :slight_smile: ale w końcu jest