Darmowa wysyłka + montaż - morele.net

Znalazłem na forum kilka postów o darmowej wysyłce + montażu, że wystarczy wpisać w komentarzu “forumpc.pl” czy to nadal jest aktualne, kupował ktoś z was niedawno używając tego kodu ? Oraz na purepc.pl w artykule znalazłem takie coś

“Każdy zestaw kupiony za minimum 1500 zł może zostać złożony przez pracowników Morele.net całkowicie za darmo i otrzymacie do tego wysyłkę kurierem GRATIS. Jako alternatywę w przypadku złożenia sprzętu możecie wybrać pendrive Kingston DataTraveler 100G2 4GB, jeśli przykładowo kupicie tylko kartę graficzną za kwotę ponad 1500 zł. Którąkolwiek opcję wybierzecie wystarczy przy składaniu zamówienia wpisać w uwagach hasło „purepc.pl” i wskazać drugi obok darmowej wysyłki bonus - złożenie zestawu bądź pendrive Kingston 4GB”

A tak trudno zajrzeć na forumpc.pl lub purepc.pl ;D heh tak to wszystko aktualne tyle że gratis tylko 1zł :wink:

Sprawdzałem na forum, lecz wydawało mi się to przedawnione skoro kod “forumpc.pl” jest z sierpnia, a wpisywałem kod “purepc.pl” i nie wyskoczyła mi żadna opcja darmowej wysyłki, to się chciałem upewnić oraz dopytać czy ktoś z forum tego używał.