Darmowa wysyłka morele.net


(CarpeDi3m) #1

Witam, ile trzeba zamówić produktów na morele żeby wysyłka była za darmo? ;p


(system) #2

Musisz kupić zestaw komputerowy powyżej 1500 zł. i być użytkownikiem PurePC.


(Galy1) #3

Możesz nam wszystkim wyjaśnić skad masz takie dane,jak sklep jasno http://www.morele.net/pokaz_pomoc/15/ nie przewiduje darmowych dostaw.


(Ascent) #4

A słyszałeś o czymś takim jak kody promocyjne? Wystarczy użyć Google…


(StG 44) #5

http://www.purepc.pl/zestawy_komputerow … rwiec_2013


(Dr.Kidler) #6

Morele nawet do swoich punktów wysyłając jako odbiór własny pobiera kasę. Do tego na 3 zakupy dwa musiałem odrzucić bo raz nie było wymaganej ilości, mimo że na stronie twierdzili co innego. Kolejna to przepraszanie bo nie mają towaru mimo że na stronie tez było, a za 3x jedyny zakup który był “udany” przyszło po ponad tygodniu bo mieli jakieś problemy. Nie polecam moreli. Kup w innym miejscu. Szkoda zdrowia


(Galy1) #7

Z tym co twierdzisz (Morele nawet do swoich punktów wysyłając jako odbiór własny pobiera kasę) nie mogę się zgodzić,kupiłem pamięć i nagrywarkę DVD i nie zapłaciłem nic więcej poza ceną produktu.Ale wiem nigdy nic więcej z Morele.Net Oddałem pamięć Kingstona do reklamacji,od początku była zepsuta i na rozpatrzenie reklamacji,czekałem 6 Miesięcy !!


(CarpeDi3m) #8

Dalej nie rozumiem…Wysyłka jest tylko powyżej 1500zł tak?


(neo10) #9

Tak powyżej 1500zł wysyłka kurierem i złożenie lub pendrive za 1zł tylko trzeba w zamówieniu dodać jeden z kodów podanych wyżej :wink:


(CarpeDi3m) #10

Kurde ja tam składałem kompa i miałem właśnie wysyłkę za darmo :stuck_out_tongue: Myślałem, że to jest od 3 przedmiotów. Ok dzięki wyjaśnione ;]