Darmowe doładowania


(Meteo17) #1

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=53000737

http://www.allegro.pl/search.php?string


(Spox5) #2

Zapewne to darmowe doładowanie prowadzi do strony http://www.mobileclub.pl :lol:


(Meteo17) #3

włąsnie koles mówił ze to nie ta stronka i ze to inaczej wyglada ale gdzie takim wiezyc za 1zł czy 2zł i 50zł mi dołądują he ale zobacze


(Winnipool) #4

Strona to zapewne http://www.idea.pl Tam wlasnie za zalozenie konta dostaje sie 10 lub 5 zl :slight_smile: A ten program to z pewnoscia Profit. Jezeli chodzi o dzwonienie za darmo z komputera na stacjonarne to temat byl juz poruszany na forum. Obecnie nie ma takiego programu ktory bez ograniczen umozliwialby taka czynnosc.


(Meteo17) #5

wiec jak zaloguje sie na tej stronced wypełnie formularz i wogule doładują mi konto tak, zaraz po rejestracji.


(ROD@CS) #6

Mobile club jest to wielkie oszukaństwo !!


(Winnipool) #7

Jezeli Twoje pytanie mateo515 bylo do mojego posta to odpowiedz brzmi tak. Przynajmniej ja uzyskalem takie doladowanie, moja dziewczyna rowniez. Pozdrawiam!


(Siekiera666) #8

wielki pic na wode


(KsZ'y) #9

Jeśli mowa o http://www.idea.pl to może nie od razu ale po krótkim czasie dostaniesz doładowanie w wysokości 10zetka, lecz jest jeden warunek: musisz zaznaczyć przy rejestracji że mogą być przetwarzane Twoje dane!! :lol: No ale to już chyba nie problem! A Program Profit to bardzo fajny program. Dzięki niemu przez dłuższy okres czasu nazbierałme pare kart o nominale 50zl :lol:


(Idealny3) #10

dokładnie, ja jak płae rachunki, to potem za punktu sobie minuty kupuje :slight_smile:

A ostatnich 4 miechach już zarobiłem na 1000 minut :slight_smile:


(Doboju) #11

na czym on polega??? i czy jest on prowadzony przez idee?


(Monczkin) #12

program profit


(Idealny3) #13

naprawdę wszystkim polecam kożystanie z idea, i zarejestrowania się do programu profit, za to że masz komórke jak najdłużej dostajesz punkty za które kupujesz sobie np. darmowe minuty tak jak w moim przypadku,

Swojego czasu w necie widziałem taki program jak generatorek, niby miał generować kody do doładowan, ale to lipa , tak samo jak na aukcji allegro widziałem komórkowy odstraszacz komarów, totalna lipa :slight_smile:


(Opelastra15) #14

ja mniałem tylko jedno doładowanie z internetu z idei profit


(Wwerewolf2) #15

Tak ale doładują po jakimś czasie dopiero (pewnie do 7dni)


(Przemokg) #16

Też mam powody do takiego myślenia. Dwa dni temu założyłem sobie tam konto. Wypełniłem formularz, zaznaczyłem jakie SMSy o jakiej treści bedą przychodzić. Niestety do tej pory nie otrzymałem żadnego SMSa. Dzisiaj wchodząc na tą stronę chcąc sie zalogować, pisze coś takiego: "Podałes nie prawidłowe informacje w czasie rejestracji. Twoje konto zostało usunięte".

Niewiem o co im chodzi.


(Wwerewolf2) #17

Chyba im nie podałeś prawdziwych danych... niewiadomo do czego oni te dane wykorzystują...


(fiesta) #18

OTy z topica kasacja.

Dla tych co się jeszcze nie zorientowali topic znajduje się w dziale telefonia komórkowa i dotyczy darmowych doładowań a nie nieuczciwej raklamy.


(ROD@CS) #19

____________________________________________

Nie jeden ty taką wiadomość dostałeś !!


(Meteo17) #20

No tam wszytsko się liczy liczba mieszkanców i takie tam zarobki, oszustwo nie to nie oszustwo ja dostaje smsy jak dołąduje konto jakoś pokaze ze mozna i wogule musisz skonfigurować fona poprawnie np: masz Ere wchodzisz na strone ich i dajesz konfiguracja i trzeba skonfigurować MMSy mi dochodza te smski, to dziła.