Darmowe forum dyskusyjne phpBB z dostępem do serwera FTP

Jest taki serwis. Brak dostępu do serwera ftp to duże utrudnienie.

koleś git , www.cba.pl www.yoyo.pl możesz sobie sam założyć :wink: lub inny hosting z dostępem do FTP, wrzucasz skrypt na serwer instalujesz i konfigurujesz :stuck_out_tongue:

Koledze na pewno chodzi o portal typu fora.pl. Niestety (z tego co wiem) owe portale nie oferują dostępu do FTP, gdyż ich celem jest umieszczanie na serwerze tylko plików forum. Jak napisał kolega post wyżej, zainstaluj sobie sam na jakimś darmowym serwerze skrypt phpBB lub by Przemo. Instrukcje jak to zrobić znajdziesz na: forum-phpbb-instalacja-t20820.html

Jednak mam problem z instalacją, wrzuciłem już wszystkie pliki na serwer ftp, wszystko się zgadza, ale jak mam wywołać instalację ? Forum jest to na yoyo.pl wybrałem, żeby nie instalować żadnego oprogramowania, na serwerze ftp nie było nieczego, i wszystko uploadowałem do głównego katalogu, wszystko jest co trzeba na serwerze, ale co mam dalej zrobić. Jak wejdę na stronę forum, to pisze, że nie istnieje lub jest w trakcie modyfikacji, co mam dalej robić, pls pomóżcie !

koleś git , jaki skrypt wybrałeś? Napisz do mnie na GG, pomogę Ci zainstalować ;]

Forum już istnieje, jednak jest mały problem, po wejściu w panel administracyjny wyświetla się error 404 not found

Not Found

The requested URL /login.php/ was not found on this server.

Mimo tego ten plik jest na serwerze, nadpisywałem go nawet drugi raz i nic. Jakieś pomysły ? Jest to phpBB by przemo.