Darmowe konto w banku z karta płatniczą

Witam, chce sobie założyć konto w banku, i chce do tego karte płatniczą jednak nie wiem który bank jest najtańszy słyszałem o mBanku ale mam nadzieje że tutaj ktoś jest kto taki temat już przerabiał i może się wypowiedzieć

Ja mam Konto z Lwem Direct w banku śląskim i nie ma opłat wcale pod warunkiem ze w miesiącu zapłacisz kartą o łącznej wartości 100 zł.

Jeśli Ci się to nie uda to wtedy pobierana jest opłata 7 zł

własnie - trzeba robić zakupy, a ja narazie uczęszczam na praktyki i mam około 200 zł na miesiąc a chce sobie odkładać na karcie aby wkońcu coś kupić, myśle nad inteligo ponieważ gdy ma się powyżej 100 zł na koncie to nie jest pobierana żadna opłata za konto.

Skoro chcesz oszczędzać to lokate otwieraj w Getinbanku:)

ja i wielu moich znajomych ma i poleca BZWBK <30

bez opłat i tak:

  • bankomaty BZWBK wiadomo za darmo, w Millennium - 1 zł

  • prowadzenie zero

  • opłata za kartę 0 pod warunkiem, że w miesiącu wykonasz przynajmniej JEDNĄ transakcję przy użyciu karty (nie ważne na jaką kwotę) - w przeciwnym razie 3 zł

  • jedyną opłatą nad którą bym się zastanawiał czy zachować (przy zakładaniu jest automatycznie włączana - w nast. miesiącu można wyłączyć) - jest ubezpieczenie karty 2 zł/m-c - należy się wczytać dokładniej, ale jest to pomocne w takich przypadkach, jeśli zapłacisz KARTĄ i ktoś na allegro wyśle Ci ziemniaka zamiast telefonu czy telewizora - w takim przypadku to bank zwaraca Ci gotówkę a swoje egzekwuje od oszusta (ogólnie opcja ubezpieczenia karty jest bardzo przydatna w jakim banku byś konta nie zakładał, ale należy się dokładnie dopytać)

  • 0 za przelewy

  • jesli płacisz kartą to zamawiasz kartę Payback płacisz i zdobywasz punkty

  • karta zbliżeniowa

  • sms kody zamiast zdrapek

http://indywidualni.bzwbk.pl/konta/dla- … wizje.html

Pozdrawiam

Raczej myśle nad inteligo - przemawia to fakt że jest u mnie oddział PKO i mogę wpłacić za darmo pieniądze i automatycznie mam je na koncie

W Inteligo masz warunek “0 zł za wydanie karty i jej używanie przy miesięcznych, rozliczonych transakcjach bezgotówkowych wykonanych kartą od 100 zł”.

W BZ WBK może to być jedna transakcja np. za 5 zł.

Z darmowych to mBank lub BZ WBK < 30. Darmowe, bez ukrytych kosztów.

śmiało polecam mbank.

mozna w bzwbk zlozyc zamowienie przez internet jak w przypadku mbanku? bo u mnie w miescie nie maja swojej filii…

Także polecam mBank, zupełnie bez opłat. Jedyną, ale dodatkową (niepotrzebną, ale może warto) jest kwota za ubezpieczenia konta od różnych tam rzeczy i to kosztuje 1,70zł /mc. Darmowe bankomaty Euronet, BZ WBK, Cash4U i jeszcze jeden, nie pamiętam jaki ;]

Pod tym linkiem masz opis jak zamówić.

Przykład nie do końca trafiony.

Do tego akurat nie potrzeba ubezpieczenia - to jest realizowane w ramach Chargeback

Dodatkowe ubezpieczenie obejmuje nieco inne przypadki np.:

http://indywidualni.bzwbk.pl/karty/do-k … zysci.html

Również polecam mBank.

0 opłat za prowadzenie, 0 za kartę (nie ma wymogu dokonywania jakichkolwiek płatności kartą)

trochę bankomatów bezpłatnych, a jak komuś mało - to za 5 złociszy ma wszystkie bez prowizji

Z życia wzięte przypadki. Tym bardziej warto.

Fakt plusem mbanku jest mnogość bankomatów z których można wypłacać gotówkę.

Minusem natomiast - przynajmiej jak dla mnie - jest nadal mała ilość wpłatomatów w niektórych rejonach PL.

Nie do tego piję. Zwyczajnie pomyliłeś kompetencje. Jedno masz gratis, za drugie musisz płacić.

Co do przypadków (ubezpieczeniowych) - owszem, zdarzają się!

Jednak już 5 lat jak nie lepiej korzystam z usług pewnego banku, w tym czasie nie miałem ŻADNEGO przypadku kradzieży kart, nieautoryzowanych transakcji, czy nawet kradzieży po pobraniu gotówki. Nie mam nawet ubezpieczenia karty! Za to miałem przypadki “nieudanych” zakupów (w tym na allegro), kiedy to towar nie dochodził, albo był niezgodny z umową. Tam właśnie chargeback robił swoje.

Z życia wzięte… :wink:

Bez przesady, nie jest ich aż tak wiele. Normalnie bodajże tylko Euronet, BZ WBK, eCard oraz Cash4you - w sumie podobno ok 4400. Dopiero za “pięcioka” wszystkie gratis.

Bez przesady, wpłacić można wszędzie. Sam mam najbliższy wpłatomat dopiero w odległości ok 40 kilosów i żyję, szczerze - do tej pory z żadnego nie korzystałem :stuck_out_tongue:

Mam nadzieję nargoriel , że choć trochę udało mi się Tobie pomóc w wyborze… :slight_smile:

Pozdro

zamowilem sobie rozmowe z konsultantem bzwbk :slight_smile:

:slight_smile:

Alior Sync ma teraz najlepsze darmowe konto internetowe z całkowitym brakiem opłat za konto, kartę, bankomaty i przelewy. No i nie musisz tak jak np. w ING wydawać kartą 200 zł miesięcznie żeby karta była za darmo.

PKO BP KONTO ZA ZERO

https://www.pkobp.pl/klienci-indywidual … o-za-zero/

PKO Konto za Zero (nowa oferta ważna od 22.10.2012) to nowoczesne konto osobiste, które zapewnia w każdej chwili szybki dostęp do rachunku przez Internet, telefon i w oddziale.

To konto się opłaca, możesz mieć je za 0zł, wystarczy aktywnie korzystać z rachunku!

0 zł za prowadzenie konta 1)

0 zł za kartę debetową 2)

0 zł za krajowe przelewy internetowe

0 zł za realizację zleceń stałych

0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach PKO Banku Polskiego, eService, BZWBK

A dodatkowo ekstra korzyści:

10 % premii za rachunki telefoniczne

Z PKO Kontem za Zero zaoszczędzisz dzięki możliwości skorzystania z premii w wysokości 10% kwot wynikających z faktur wystawionych przez operatorów telekomunikacyjnych opłaconych w formie bezgotówkowej na wybrane rachunki bankowe tych operatorów. Premiowaniem objęte są również doładowania telefonów komórkowych (prepaid) 3)

Ekstrabonus – przedłużona gwarancja na sprzęt RTV i AGD

Kupując sprzęt RTV i AGD i płacąc kartą debetową wydaną do PKO Konta za Zero, otrzymujesz ubezpieczenie umożliwiające przedłużenie 24-miesiecznej gwarancji producenta o kolejne 12 miesięcy – bez żadnych dodatkowych kosztów! Możesz zaoszczędzić nawet 600 zł 4) rocznie w porównaniu do kosztów analogicznych ubezpieczeń tego typu dostępnych w ofercie indywidualnej. Dodatkowo możesz korzystać z infolinii konsumenckiej 798 250 250 (opłata zgodna z taryfą operatora) w trakcie trwania gwarancji producenta.

Teraz umowę podpiszesz bez wychodzenia z domu - wystarczy, że złożysz wniosek online a konsultant Infolinii poinformuje Cię o możliwości dostarczenia umowy za pośrednictwem kuriera. Szybko i wygodnie otworzysz konto.

W każdej chwili, możesz skorzystać z przygotowanej specjalnie dla Ciebie oferty dopuszczalnego salda debetowego do 1 000 zł albo kredytu odnawialnego z limitem nawet do 100 000 zł!

Warto również skorzystać z atrakcyjnej oferty Rachunku Oszczędnościowego prowadzonego w PLN, USD, EUR albo CHF.

Dostęp do innych produktów Banku poprzez usługi bankowości elektronicznej iPKO:

możliwość złożenia wniosku o pożyczkę gotówkową w kwocie nawet do 150 000 zł

zakładanie lokat terminowych

nabywanie jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych PKO

możliwość powiązania rachunku osobistego z rachunkiem maklerskim

zakup ubezpieczeń oferowanych we współpracy z towarzystwem ubezpieczeniowym

Rachunek może być prowadzony jako wspólny!

1). przy systematycznych wpływach na rachunek PKO Konto za Zero min. 1,5 tys. zł miesięcznie; w przeciwnym razie 6,90 zł/mies.

2). w przypadku dokonania transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę min. 250 zł rozliczonych w okresie, za który pobierana jest miesięczna opłata za kartę; w przeciwnym razie 2,90 zł/mies.

3). dotyczy płatności za rachunki telefoniczne oraz doładowania telefonów komórkowych(w ramach bankowości elektronicznej iPKO) realizowanych z PKO Konta za Zero założonego między 22.10.2012 r. a 31.10.2013 r. Premia będzie wypłacana przez 12 m-cy od dnia zawarcia umowy. Maksymalna kwota premii wynosi 10 zł/mies. Przystąpienie do Promocyjnego Programu Premiowego wiąże się z zarejestrowaniem w serwisie internetowym albo telefonicznym w ramach usług bankowości elektronicznej iPKO poprzez potwierdzenie instrumentem uwierzytelniającym. Lista wybranych rachunków bankowych operatorów telekomunikacyjnych dostępna jest w załączniku do warunków Programu Premiowegow oraz w oddziałach Banku.

4). suma ubezpieczenia wynosi 10 000 zł w każdym roku ubezpieczenia.