Darmowe minuty w ramach przeprosin? (Simplus)

dzis dostalem sms o tresci:

"W ramach przeprosin za utrudnienia otrzymujesz od Simplus DARMOWY PAKIET 30 MINUT w sieci PlusGSM

Aktywuj pakiet kodem:

(i podali kod, ktorego ja wam nie podam :stuck_out_tongue: )

Wie ktos cos o tym, bo ja nie kojaze zadnych utrudnien.

Czy to nie jest jakas podpucha??

I dla czego trzeba to aktywowac (co mnie zaniepokoilo)

co miecha dostaje od nich darmowy pakiet w ramach jakies tam promocji i nic nie musze aktywowac :o

No ostatnio w simplusie działy sie dziwne rzeczy, zabierali kase z konta za nic, więc to całkiem realne

Naprawdę ciekawe. Mnie interesują tylko dwie kwestie, skoro naprawdę chcą Ci dać darmowe minuty, to przecież mogli je po prostu dać i tylko pinformować Cię o tym. Po co jeszcze jakieś kody?

Druga ewentualność, to wcale nie jest operator, tylko jakiś cwaniaczek który usiłuje przekonać Cię do wysłania SMS-a za który zapłacisz 10 PLN z VAT :slight_smile:

Jesteś pewien, że ten SMS jest do SimPlusa?

wlasnie moj brat dostal takiego samego sms-a … a nadawca jest numer 1188 … tylko jego siec to sami swoi … :slight_smile:

Wejdz na stronę simplusa i sprawdz, zapytaj u źródła.

no nr z jakiego dostalem to 1188

zapomnialem dopisac ze jest jeszcze “info pod nr 5252” (czy to nr simplusa?)

jestem sceptykiem wiec sie troche boje:

i sam nie weim, za duzo kasy na koncie mam zeby sie bawic wiec zglosilem sie z prosba o weryfikacje

ale jeszcze poszukam na oficjalnej stronce

Złączono Posta : 22.02.2006 (Sro) 21:12

http://www.simplus.pl/simplus/showDoc.do;jsessionid=F98D18E2D997C464A3463D478F353BAD?alias=infos_aktualizacja_komunikat

cos niby wspomnieli na stronce

Najlepiej idź do najbliższego punktu Plusa, i zapytaj konsultanta.

dzis w szkole tez mieli ten kod, oczywiscie odrazu sie rozszedl po klasie powysylali nei sprawdzajac zapewne i faktycznie, przyszedl sms potwierdzajacy (30min darmowych) zadnych oplat nie dostali jak narazie

i odrazu kolega sprawdzil czy zezcywiscie darmowe ma i za 3sec zaplacil UWAGA!! 0,00 :mrgreen: tez to auktywnilem i razcej nie spodzewam sie jakis oplat