Darmowe online fps

znacie jakies darmowe strzelanki internetowe np:wolfenstein enemy territory lub warrock poleccie mi jakas fajna

America’s Army

to CS jest darmowy? :smiley:

Darmowy dla tych co nie mają steama. W końcu coś za coś :wink:

Piratów nietolerujemy ! Poczytaj regulamin

mozna sciagnac… wiec wiesz… to tlyko 270 MB… np. jak ejst w no-stream… ja sciagalem i gra :slight_smile: przez hamachi :stuck_out_tongue:

to ze można sicagnac to i ja wiem… ale czy to jest legalne

Więc co? Czytał regulamin?

fps a co to za nowy gatunek gier ??

first person shooter … a czy on taki nowy … :-k

napisze mi ktos linka do counter strike 1.6 no steam

Wątpie… :shock:

Chociaż ja sam do końca nie wiem jak to jest.

CS 1.6 no-steam to jest po prostu CS 1.6 na LANa, ale podobno są jakieś serwery - i CHYBA to jest legalne.

Jest też dużo wersji scrackowanego STEAMa i takich serwerów jest już mnóstwo, ale to już raczej nie jest legalne.

dużo jest fajnych gier…hmmm polecam gry…

Call Of Duty (da się grać na necie z odpowiednim pathem)

Quake 3 Arena

Warrock

CS 1.6

WET :wink:

Dushi potrafisz czytac? chodzi o gry darmowe!

to jak to jest z tym CS NoSteam? darmowy czy nie?

FPS- tak na moje oko to Frame Per Sec i oznacza tyle, co ilość klatek na sekundę, no ale od pewnego czasu zaczęto też tłumaczyć jako First Person Shooter…

O CS to chyba mówicie o tym sposobie do którego trzeba ściagnąć specjalny program, bodajże Steam fuckered albo jakos tak

NAPEWNO wszystkie inne sposoby gry w CS 1.6 niż za pomocą steama są nielegalne

Nie ma za dużego wyboru w dobrych darmowych strzelankach…

niema FPS fps to jest ilosc klatek na sekunde :shock: :-o jest FPP i TPP

:hahaha: :lol: :lol!:

:arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/FPS

* first person shooter - rodzaj gry komputerowej

* frames per second - miara prędkości wyświetlania ruchomych obrazów

o grze FPS pierwszy raz slysze :confused: ale ten sam skrot FPS ma też " miara prędkości wyświetlania ruchomych obrazów" wiec niewiem czego MYSZAK wietrzysz zęby :-o :shock: :? :-x :roll: :!: :!:

na twój tekst że takowe gry nie istnieją :lol!:

super, wikipedią się bronisz…

FPS to skrót zarezerwowany da FRAME PER SEC… FPP to FIRST PERSON PERSPECTIVE, i to jest wlasciwa nazwa dla gier z pierwszej osoby, pomyśl logicznie, grę w tych kryteriach określa sie tylko w taki sposób z której kamery sie bawimy, a po co komu wiedzieć, że w tej grze sie strzela skoro to jest wiadome(nie zawsze, ale tylko kadłubki czytaja recke/kupuja gre i dopiero kiedy uslyszą magiczne “FPS” to juz wiedzą co to)

Także reasumując, formalnie FPS to ilość klatek na sekundę, lecz w języku internatów przyjęło sie tez mówić tak na strzelanki FPP