Darmowe servery VPN

Witam,

szukam darmowych serwerów vpn, z w miarę przywoitym miesięcznym transferem. Z tego co na razie znalazlem to tylko, nic takiego szczególnego. A jak to jest z Comodo TrustConnect, wiem , że jest darmowa wersja i ma 10GB darmowego transferu na miesiąc, ale jak wchodzę na https://accounts.comodo.com/trustconnect/management/signup to nie wiem, którą opcję wybrać by była darmowa czy też wszystkie są darmowe, tylko się pląci za dodatkowy transfer ?

Można mieć VPn-a i tor-a jednocześnie czy tylko jedno z tych ?

darmowe VPNy krotka żyją a jak już żyją to trzeba mieć niekiedy anielska cierpliwość wiec lepiej zapłacić i mieć spokój jeśli zależy ci na prywatności

darmowe

spotflux - serwer w USA

Płatnę

Cyberghostvpn w wersji free do wykorzystania 1 GB danych miesięcznie jeżeli się dopchasz do kolejki, ograniczona liczba serwerów

SecurityKISS Tunnel w wersji free codziennie max 300 MB do wykorzystania,ograniczona liczba serwerów

ja używam obydwu płatnych i nie mogę narzekacz zero problemów.

tylko po co VPN ukrywa twoje IP i jest szybszy niż TOR na normalny użytek wystarczy

TOR zapewnia ci na 99 % anonimowość oczywiście dobrze skonfigurowany, ale nie zapewni ci większych prędkość niż VPN