Darmowe szablony stron www

Witam, jeśli pomyliłem dział to przepraszam. Poszukuję stron na których można znaleźć zgrabne i ładnie szablony stron www, które nadają się na wizytówkę dla firmy.

Pozdrawiam.

Aż wstyd pisać - ale żadne się nie nadają na “wizytówkę firmy” bo na 99% jest już identyczny użyty szablon - a co za tym idzie nie będzie to reklamą a antyreklamą ( ooo już to widziałem, a więc firma zrobiła sobie www za free - na pewno mają usługi na tym samym poziomie ) i tyle…

nie korzystaj z darmowych bo będziesz musial miec link do autora szablonu lepiej wybrać płatne za sms np. 10 złotych i nie będziesz musiał mieć linka

Firmy które robią strony premium tzn. szablony często daję wolną rękę jeżeli chodzi o stopkę, a nawet jeżeli to prze kolorowanie na kolor tła i po problemie.

No rzeczywiście, zmiana koloru tła powoduje że szablon nie będzie kradziony… szkoda słów.

Grunt, to czytanie ze zrozumieniem tekstu. Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź i sprawdź czy dokładnie to napisałem.

Bo oczywiście zamaskowanie stopki tłem, aby ukryć informacje o twórcy jest w porządku?

Nie umiesz/nie chcesz/nie masz czasu na stworzenie własnej skórki to uszanuj pracę innych.

Grunt, to granie fair.

Sam fakt korzystania z szablonu to strzał w kolano dla firmy, popieram to co powiedział birbag :slight_smile: