Darmowy albo tani hosting

tak jak skończy się ta promocja to ile bede płacił??

Inaczej. Teraz zapłacisz 61 zł za pół roku.

Następnie gdy termin wygaśnięcia serwera będzie się zbliżał - albo zapłacisz na obowiązujących wówczas warunkach (zapewne 366 zł/rok), albo po prostu nie przedłużysz :mrgreen:

Nie masz nic do stracenia, a za 61 zł na pół roku taki serwerek jest tego wart.

nie no nie zdąrze tak szybko tego pojąć w te 6 miechów

wszystko na nazwa.pl się robi instynktownie. więc :slight_smile: korzystaj

to w całości prawda, jak ja wchodzę na takie strony to tak właśnie myślę, zobacz jeżeli chcesz darmowy serwer to na http://www.ovh.org pakiet 60 free

kurde… no to jaki bedzie najlepszy tak na ok. 1 rok użytkowania… no bo jak za 6 miechów wycofywać się no to lipa… :confused: podpowiedzcie… netmark taki sobie nawet nie wiem skąd mam login wziąść

na maila powinienes dostac loginy i hasla

Netarteria.pl :slight_smile: Tani, Polski i nie zawodny :slight_smile:

Nawet nie wiecie jak trudno znaleść dobry serwer. Ja swój w zeszłym roku chwaliłem pod niebiosa a teraz klnę kilka razy dziennie.

Coś tam słyszałem o Dreamhost i się szykuję na niego.

no ale na Netarteria.pl jest wymagany NIP skąd ja go mam wziąć kiedy jestem osobą nie pełno letnią??

Jak już jedna osoba wspomniała proponowałbym do strony z nienadmierną ilością wizyt darmowy ovh.pl, lub wykupienie tam jakiegoś serwera. Ceny mają niewygórowane - nawet bym powiedział bardzo niskie, a to jest poważna francuska firma i u nich otrzymasz i pomoc i masz gwarancję, że od tak sobie nie znikną. Ja w każdym razie jestem z nich zadowolony, a mam u nich jedną stronę postawioną na darmowej ofercie (BRAK REKLAM!) i jeden na płatnej.

Znajomy mojego znajomego :stuck_out_tongue: ma stronę na http://www.estrefa.pl i ją sobie chwali.

boo.pl -,- xD :stuck_out_tongue:

kurde mam tego netmarka.Strony mi się wieszą … nie wiem co mam robić zgłaszam do adminów ni … . Zaproponujciem coś jeszcze oprócz nazwa.pl. Coś co nie wiesza się i wogóle żeby sprawne było. xD

Evo IX

Pozdro

Dla stron z MySql polecam ovh.org, a chociażby dla samego serva ftp za.pl ;]

evoix webd.pl dosyć tani i dobry hosting

Minął już ponad rok od mojego postu i jestem zadowolny z Dreamhost. Transfer miesięczny masakryczny kilka TB. Zainstalowałem sobie hosting plików - Fotek - własnych filmików a wskaźnik transferu prawie w miejscu stoi. Jak ktos chce to PW dam kilka linków do potestowania.

A jak się zarejestrować opis znalazłem na tej stronie http://hosting.ynkla.com/ Są kody które w czasie rejestracji dają zniżkę ja użyłem PROMO200 Nie namawiam nikogo ale 5 TB uploadu miesięcznie który jeszcze na dodatek co tydzień wzrasta to trudno szukać w PL.

ja polecam www.luahosting.pl, są tam 3 rodzaje kont: Lua (darmowe, 250mb 100mb na msql, 3gb transeru, reklamy), Pro (darmowe, 350mb, 150mb na msql, 6gb transeru, reklamy, wymaga potwierdzenia tozsamosci (chyba trzeba wyslac sms) ) i Vip (3zł/miesiąc, 500mb, 200mb na mslq, 10gb transferu, brak reklam)

jeszcze niedawno były problemy z tym hostingiem (np. baza danych padała), ale teraz opanowali sytuacje i jest to dość dobry hosting

Ja polecam www.000webhost.com

Darmowy, 1500MB, bez reklam.

Może cba.pl

Darmowe hostingi raczej nie są dobre. Te uporczywe reklamy (bywają wyjątki), oraz są wolne, bywają niestabilne. Więc lepiej kupić jakiś tani hosting i się nie męczyć z reklamami itp. Np. webd.pl :slight_smile: