Darmowy albo tani hosting

Witam.Chciałbym znaleźć jakiś tani lub darmowy hosting który ma takiego zasoby jak ok. 150-400mb powierzchni i 3 bazy danych pod MySqL .Resztę to już mało ważna.Podajcie mi linki z takimi hostingami. Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Ja osobiście plecam NetMark (4 zł z groszami za miecha 500MB, baza bez limitu (wielkość konta)).

http://www.netmark.pl/panel/aff.php?aff=072

Zauważyłem, że ostatnio przewija się przez forum ich oferta.

Jednak czy na pewno warto?

Nie mają własnych serwerów, niemożliwość pingowania serwera, dziwnie tania oferta…

Zresztą - zajrzyjcie tutaj:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=7546

http://www.webhelp.pl/forum/viewtopic.php?p=765135

Ja jednak na rok bym tam nie wykupił serwera :!:

Jeśli chodzi o hostingi “z niższej półki” - trudno oczekiwać od nich stabilności i jakości.

Przykładem takiego jest np. webd.pl.

No to jaki jest najlepszy?? tak do 50 -60 zł max

to jest cena za miesiąc/rok ?

Poleciłbym w takiej kolejności:

http://www.nazwa.pl

http://www.iq.pl/

http://www.kei.pl/

http://www.i365.pl/i365/

za rok.a co taka cena jest nie realna?? jeszcze to na jedną osobe to wiesz… jmi tam dużo nie potrzebne tak jak napisałem 150-400mb więcej nie potrzebne

Złączono Posta : 24.09.2007 (Pon) 21:17

najlepszy dla mnie byłby ten i365.pl za dużo 5Gb po co mi taki duży kurde jeszcze jakbym robił ją z kimś a tak sam jeszcze 14 lat mam kurdee… dlaczego nie 18…przecież na tak duży serwer nic nie dam

evoix powiem tak:

Sama pojemność to nie wszystko.

Powiedz - wolałbyś serwer o pojemności 5 GB, który każdego dnia by się wykrzaczał? Ciągłe awarie, zerowa obsługa techniczna itd.

Jeśli robisz stronkę statyczną, taką na którą będzie wchodziła mała rzesza internautów - można pozwolić sobie na zwykły serwer.

Natomiast jeśli myślisz o czymś poważniejszym (jakiś portal, serwis itd.) to te tańsze niemal uniemożliwiają rozwój marki.

Miałem na własnej skórze przygodę z dwoma “wielkimi” firmami hostingowymi. Albo strona chodziła wolno, albo nie chodziła wcale…

Non stop problemy techniczne usługodawcy, a wszelkie próby nawiązania kontaktu owocowały odpowiedzią po dwóch dniach i na dodatek zupełnie nietrafną. Miałem wrażenie, że jakieś dzieciaki prowadzą taką firmę, gdy usłyszałem że to (podobno) u mnie jest problem :lol:

Nic jednak nie przebije sytuacji, gdy z serwera można było sobie pobierać pliki (index.php i wieeeeeele innych), albo gdy wieczorami (lub po północy) chciałem dokonać jakichś zmian - wówczas sajt był całkowicie niedostępny :smiley:

Od jakiegoś czasu korzystam z oferty nazwa.pl i jestem w 100% zadowolony. Administracja kompetentna, strona online 24/7, a wszelkie prace konserwacyjne są tak przeprowadzane, by strony klienckie zawsze działały.

no ale wiesz stronka ma być mało aktualizowana ,pewnie mało ludzi bedzie ją odwiedzało ale to mi poprostu potrzebne na informatykę… Nie no wiadome .a w takim serwisie jak nazwa.pl można zrobić żeby były 2 strony i na tej co innego a na innej co innego czy to nie wyjdzie??

oczywiście - Twój serwerek i stron możesz mieć ile dusza zapragnie.

w takim razie po co aż 3 bazy danych ??

Rozglądnij się za darmowym hostingiem…

Niegdyś ovh.org było najlepsze - nie wiem jak teraz, ale sądzę, że źle nie jest. Sądzę, że wystarczy na Twoje aktualne potrzeby.

tzn bo zrobił bym tak bo mój kolega też robi strone w cms-ie i jego stronkę bym wciągnął w tą nazwe.pl. tylko no mówie no nie wiem czy to wypali

Złączono Posta : 24.09.2007 (Pon) 21:33

nie wiem próbowałem coś na yoyo.pl to nic nie wychodzi nie wiem jak załaczyć ftp żeby wgrać pliki to jest głupie wchodzę w pomocy a tu…

Jak potrzebujesz tylko na infe to mogę ci pożyczyć troche miejsca…

nie no… to już bedzie bez sensu

Ja polecam w cal.pl

Mam u nich serwer i domenę.

Za 50zł + vat masz 2GB przestrzeni, 10GB transferu,PHP4 i PHP5, brak limitu domen i subdomen.

http://www.webd.pl

http://www.netlook.pl

Wy poleccie jakieś nieznane serwery jak możecie wziąć jakiś rodzimy [no comment :x]…

Zobacz http://YoYo.pl/

właściwości:

Może nie ma trzech baz danych, ale mozesz założyć 3 strony każda ze swoją bazą danych. Założysz 3 strony - masz 3 bazy. Używasz tylko jednej domeny i kilka baz z różnych domen. Więc polecam YoYo.pl :stuck_out_tongue:

Mówię ze mam 10 lat a już trochę wiem na temat MySQL`a i PHP, HTML itd… To nie wytłumaczenie, ale informacja.

PZDR microsofcik :wink:

to ostatnie co mogę polecić. Nie dość, że serwery te są wolne to jeszcze te uporczywe reklamy.

microsofcik - nie wiem czy zauważyłeś, ale w sieci większość poważnych internautów widzących witrynę na domenie yoyo.pl - po prostu wychodzi. Kojarzy się to z dziecinnym sajtem, na którym treści są pobierane z innych stron, gdzie silnikiem strony jest gotowy cms zainstalowany z poziomu zarządzania stroną yoyo…

dokładnie.

Zgadzam się z wami w 100%, nie polecam YoYo dwa dni temu zainstalowałem sobie tam blog WordPress, wciągu 30min. go usunąłem, gdyż praca nad nim była bardzo wielką udręką, ta ich prędkość, i do tego ciągłe komunikaty z błędem 500 o przeciążeniu servera.

tak myślałem nad nazwą.pl i chyba top bedzie najlepsze rozwiązanie dla dwóch osób to bedzie dobre… zauważyłem że na yoyo.pl jest tak jak mówicie same problemy długo się ładuje i ten błąd. Tak myśle że tak bedzie najlepiej.Czy trzeba być pełnoletnim żeby zarejestrować się w nazwa.pl??

nie :slight_smile:

Dodatkowo - za pół roku zapłacisz jedynie 61 zł, a po przebyciu okresu promocyjnego albo przedłużysz, albo zrezygnujesz z usług :slight_smile: