Darmowy antywirus dla firmy, AOL Anti-Virus?

poszukuję darmowego antywirusa do mojej firmy. troche czytalem na ten temat na roznych forach i natrafilem na ten wlasnie produkt, czyli Aol Anti-Virus.

(jesli ktos ma lepsza propozycje to prosze o nia :wink: )

wiem ze potrzebny jest e-mail zalozony na aol, ale zanim go sobie zaloze chcialbym wiedziec czy warto posiwecac czas na to zagadnienie.

interesuje mnie opinia od osob ktore wiedza na pewno czy jest to w pelni darmowa aplikacja i czy jest ona zadowalajaca (zdaje sobie sprawe ze darmowa wiec zadowalajaca znaczy ze dziala na + a nie tylko wywolooje problemy, typu odlaczanie neta itp.).

ps. komentarze na zasadzie domnieman … prosze zachowac dla siebie, gdyz to ma byc program dla firmy, a wiec zagadnienie dosyc powazne.

z gory dzieki za pomoc, pozdrawiam :wink:

Programu nie wolno instalować w firmie - sprzeczne z licencją :wink:

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie to niech firma zakupi programy - zazwyczaj są zniżki na wiele stanowisk. A przecież oni i tak puszczą to w koszty.

Niech zakupią kaspersky internet security 6 lub nod32 + outpost pro.

O AV wiele również w szukajce i przyklejonych tematach.

Witam.

Jeżeli chodzi o darmowe antyviry do firmy to też to przerabiałem i niestety nie znalazłem darmowego AV dla firm z rezydentną ochroną. Musiałem skorzystać z bitdefendera 8 free ed dla firm.

Jest równiez inna opcja. Jest taki programik który nazywa sie Spyware terminator i on instaluje darmowego AV o nazwie ClamAV ale szczegółów nie znam na jakiej zasadzie to działa bo znalazłem go w piątek. Może sprubuj ten program… i daj znać jak cos ciekawego odkryjesz :mrgreen:

Ten AV jest gorszy nawet od Avasta.

Nie polecam.

Zgadzam się oraz proponuje to samo rozwiązanie.

UPDATE: To powinno ci pomuc w podjęciu decyzji.

:arrow: http://komputerswiat.pl/ks/testy/progra … index.html

Wojtas_16:

Ja wiem że żaden darmowy AV nie będzie taki dobry jak komercyjny AV ale koleś pytał o darmowy więc mu odpowiedziałem.

Osobiście jeżeli miałbym wybierać między darmowym AV a niczym to dla mnie wybór jest prosty.

Ja również polecałbym jakiegoś AV dla korporacji, najlepiej z serweremAV ale jak nie ma kasy to trzeba kombinować.

A tak na marginesie to nawet doskonały antyvir nie powstrzyma głupoty usera i jak się user uprze to złapie wirusa i nic nie poradzisz, no chyba że ograniczysz jego dostęp do netu tylko przez 2 porty hehe.

Pzdro.