Darmowy Antywirus do laptopa na sprzedaż

Witam.

Jaki polecacie darmowego antywirusa (angielski) do laptopa. Laptopa sprzedaje na ebay więc zależy mi żeby wszystko było legalnie. Czy dodatkowo mogę zainstalować open office?

Z góry dzięki za pomoc.

hmm avast mógłby być np choc jak to laptop na sprzedaż to bez sensu instalować cokolwiek … lepiej sprzedać z czystym systemem ;]

ogólnie sprzedając laptopa czy komputer stacjonarny kupujący woli czystego windowsa wgranego resztę później samemu sobie instaluje przede wszystkim jeżeli chodzi o darmowe programy które może sobie samemu ściągnąć jeżeli chodzi o płatne programy możesz je sprzedać razem z windowsem tylko musisz patrzeć na licencje programu

chodzi mi o to żeby sprzedać już gotowego ze wszystkim. Anglicy nie znają się na kompach i wolą mieć wszystko gotowe.

Jak się nazywał ten antywirus od ms?

security essentials

jest on coś wart czy lepiej instalować avasta?

ja osobiście używam eseta ale on jest płatny.

Jeszcze jedno. Open office jest całkowicie darmowy?

Tak open office jest darmowy.

Dla mnie Avast i Esset nie są nic warte (używam Kaspersky Antyvirus) a już tymbardziej nie ufam darmowym antyvirom.

Ale jak to ma być na sprzedaż to i koniecznie ma być z jakimś darmowym antyvirem to ja bym zainstalował cokolwiek bez głębszego myślenia co lepsze.

Ważniejszy jest firewall - polecam ZoneAlarm, świetny nawet w wersji free.

a co mniej zamuli słabego kompa? security essentials czy avast?

(bardzo fajnie że używasz kasperskiego, ale ja nie mam zamiaru dopłacać do interesu)

Zainstaluj avasta który jest najlepszym darmowym antywirusem i nie słuchaj “znafcy” scripter1 :smiley:

nie chce zaczynać wojny tylko obiektywnej opini. ale chyba jednak zainstaluje avasta

Jeśli miałbym już doradzać jeden z tych dwóch (ble) to już lepszy chyba Avast.

Widziałem już Avasta na bardzo słabym kompie i nie zamulał za bardzo a security essentials (nie testowałem go) jest dziełem M$ więc pewno jest tak samo badziewiaste jak wszystko od nich.

wiktor96 , sam widzisz co napisałem więc… nie obrażaj mnie proszę.

avira jeśli chodzi o darmowe antywirusy. open office jako darmowe oprogramowanie biurowe.

więc avast. Dzięki wszystkim

Ludzię piszą avira ty avast… Był już podobny temat :

lekki-dobry-antywirus-t391553.html

w końcu większość głosów chyba na avasta :slight_smile:

Avast zabiera 4mb ramu i 0% procka teraz w szczytach… :smiley: (Mi)

Pozdrawiam, Bartek

A świstak siedzi, bo sreberka były kradzione :stuck_out_tongue:

Naprawde :smiley:

procek 3,2ghz jedno rdzeniowy

Najnowszy avast 5 tak mało zabiera (No chyba że się coś robi w programie w stylu zmieniania ustawień itp. ale tak jak jest w pasku i skanuje wszystko co otwieram i wogóle to 0% :slight_smile: