Darmowy Antywirus do laptopa na sprzedaż

(ProTofik) #1

Witam.

Jaki polecacie darmowego antywirusa (angielski) do laptopa. Laptopa sprzedaje na ebay więc zależy mi żeby wszystko było legalnie. Czy dodatkowo mogę zainstalować open office?

Z góry dzięki za pomoc.

(neo10) #2

hmm avast mógłby być np choc jak to laptop na sprzedaż to bez sensu instalować cokolwiek ... lepiej sprzedać z czystym systemem ;]

(Evil Coca Cola) #3

ogólnie sprzedając laptopa czy komputer stacjonarny kupujący woli czystego windowsa wgranego resztę później samemu sobie instaluje przede wszystkim jeżeli chodzi o darmowe programy które może sobie samemu ściągnąć jeżeli chodzi o płatne programy możesz je sprzedać razem z windowsem tylko musisz patrzeć na licencje programu

(ProTofik) #4

chodzi mi o to żeby sprzedać już gotowego ze wszystkim. Anglicy nie znają się na kompach i wolą mieć wszystko gotowe.

Jak się nazywał ten antywirus od ms?

(xomo_pl) #5

security essentials

(ProTofik) #6

jest on coś wart czy lepiej instalować avasta?

ja osobiście używam eseta ale on jest płatny.

Jeszcze jedno. Open office jest całkowicie darmowy?

(Wiktor 1996 96) #7

Tak open office jest darmowy.

(scripter1) #8

Dla mnie Avast i Esset nie są nic warte (używam Kaspersky Antyvirus) a już tymbardziej nie ufam darmowym antyvirom.

Ale jak to ma być na sprzedaż to i koniecznie ma być z jakimś darmowym antyvirem to ja bym zainstalował cokolwiek bez głębszego myślenia co lepsze.

Ważniejszy jest firewall - polecam ZoneAlarm, świetny nawet w wersji free.

(ProTofik) #9

a co mniej zamuli słabego kompa? security essentials czy avast?

(bardzo fajnie że używasz kasperskiego, ale ja nie mam zamiaru dopłacać do interesu)

(Wiktor 1996 96) #10

Zainstaluj avasta który jest najlepszym darmowym antywirusem i nie słuchaj "znafcy" scripter1 :smiley:

(ProTofik) #11

nie chce zaczynać wojny tylko obiektywnej opini. ale chyba jednak zainstaluje avasta

(scripter1) #12

Jeśli miałbym już doradzać jeden z tych dwóch (ble) to już lepszy chyba Avast.

Widziałem już Avasta na bardzo słabym kompie i nie zamulał za bardzo a security essentials (nie testowałem go) jest dziełem M$ więc pewno jest tak samo badziewiaste jak wszystko od nich.

wiktor96 , sam widzisz co napisałem więc... nie obrażaj mnie proszę.

(sosen86) #13

avira jeśli chodzi o darmowe antywirusy. open office jako darmowe oprogramowanie biurowe.

(ProTofik) #14

więc avast. Dzięki wszystkim

(bartekxx12) #15

Ludzię piszą avira ty avast... Był już podobny temat :

lekki-dobry-antywirus-t391553.html

w końcu większość głosów chyba na avasta :slight_smile:

Avast zabiera 4mb ramu i 0% procka teraz w szczytach... :smiley: (Mi)

Pozdrawiam, Bartek

(fiesta) #16

A świstak siedzi, bo sreberka były kradzione :stuck_out_tongue:

(bartekxx12) #17

Naprawde :smiley:

procek 3,2ghz jedno rdzeniowy

Najnowszy avast 5 tak mało zabiera (No chyba że się coś robi w programie w stylu zmieniania ustawień itp. ale tak jak jest w pasku i skanuje wszystko co otwieram i wogóle to 0% :slight_smile: