Darmowy antywirus

(Stalker) #1

Witam,

Czy ktoś mógłby polecić mi darmowego i w miarę sensownego antywirusa na Androida? Szperałem trochę w sieci, ale te darmowe okazują się być płatnymi, a chcę mieć tylko podstawowe zabezpieczenie, bo generalnie bardzo rzadko przeglądam internet na telefonie i nie potrzeba mi arcyspecjalistycznego softu.

Z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:

(krystian3w) #2

Do skanowania:

1 Like
(Prosiczek) #3

Antywirus na androida NIE ISTNIEJE ! Nawet te śmieszne “Google Play Protect” można śmiało wyłączyć… w końcu Google sprawdza aplikacje przed wrzuceniem ich do sklepu :rofl:

(Paweł A.) #4

Bez sensu instalować oprogramowanie antywirusowe na Androidzie. Drenować baterie będzie tylko, nic poza tym.

(gom1) #5

Tak jak chłopaki mówią:

(Stalker) #6

ok, dzięki za odpowiedź :slight_smile: pytałem bo mi Cybertarcza Orange dziś wyskoczyła, a jedyne niezabezpieczone urządzenie jakie mam w domu to smartfon i się zastanawiam co z tym zrobić… no ale skoro nic nie trzeba to ok :slight_smile:

(krystian3w) #7

Cyber tarcza przy zmiennym IP może być od obcej osoby, co innego jak oni zbanują stronę przed Google (lub wykombinują by nadpisać komunikat jaki ładuje Firefox / Chrome wciskając swój).

(Stalker) #8

no tak się właśnie stało że w pewnym momencie odcięło mi internet, patrzę co jest i po odświeżeniu strony wyskoczył ten komunikat :slight_smile: kilka miesięcy temu miałem to pierwszy raz i wszystko poustawiałem tak jak napisali w instrukcji, dziś był drugi raz i nie wiem dlaczego - czyżby ktoś próbował przejąć smartfona który jest podłączony do sieci?

(szczotek6666) #9

Po rejestracji dostajesz konto pro https://m.avg.com/en/anti-theft-login