Darmowy hosting do WordPressa?

Hej, potrzebuję wrzucić moją stronkę zrobioną na WordPressie na jakiś hosting (strona jest już w pełni gotowa, muszę tylko wrzucić ją na serwer i importować bazę danych). Nic wielkiego, nic skomplikowanego, ot po prostu stronka na zaliczenie. Jakie znacie dobre serwery? Najlepiej aby też taki laik jak ja (nigdy nie miałem do czynienia z tego typu sprawami) sobie poradził :wink:

ct8.pl

Próbowałem, ale nie da się zakładać nowych kont. Jeśli masz tam i byłbyś w stanie udostępnić (nie musisz podawać hasła, podrzuciłbym Ci pliki tylko i wrzuciłbyś to).

Z darmowych można skorzystać z np.:

Przy czym 000webhost.com korzysta bodajże z wersji PHP 5.2, przy której mogą występować pewne komplikacje, jeśli masz jakieś nowsze wtyczki w WordPressie itp.

14 dni Ci wystarczy?

 

http://www.hekko.pl/promocja_14_dni_testu_hosting_www.html

Założyłem konto na hostinger i mam problem. Jeśli próbuję importować bazę danych przez panel hostinger nic się nie dzieje (niby wyskakuje, że powiodło się, ale to nic nie zmienia). Natomiast z phpmyadmin również się nie da (daje importuj i robi się biały ekran…)

Dobra nie mam pojęcia co jest nie tak :confused: Zupełnie nie ogarniam co się dzieje, jak to naprawić itp.

Wcześniej stronę miałem lokalnie na WAMPie odpaloną i było ok. Teraz po wrzuceniu na hosting w najlepszym wypadku mam coś takiego:

http://i57.tinypic.com/15gbm1j.jpg

 

Nie wiem co jest grane, nie za bardzo się na tym znam, a stronkę muszę mieć dziś działającą :confused:

Czy jest ktoś kto mógłby mi z tym pomóc?

 

Tak, pomoc techniczna hostingera.

Niestety pomoc techniczna ma mnie krótko mówiąc gdzieś. Zero odpowiedzi. Niestety mimo prób nie udało mi się tego zrobić nadal. Jeśli jest tu ktoś kto wie co i jak, jest gotów poświęcić chwilę, aby takiemu kompletnemu laikowi jak ja wytłumaczyć krok po kroku co zrobić (czy ogólnie pomóc jakoś) to będę bardzo szczęśliwy.

https://pl.wordpress.com/

Minus takiego rozwiązania jest taki, że wbijać Ci się będą reklamy ;/ Lepiej już zapłacić kilkadziesiąt zł i mieć dobry hosting bez reklam.

Ludzie po co piszecie pierdoły o płaceniu za hosting? Kolega chce zrobić stronę na zaliczenie! potem będzie ją miał gdzieś.

 

Waćpan pierwsze co mi przychodzi na myśl: zaloguj się do kokpitu i w ustawieniach wordpressa podaj mu na jakiej domenie ma chodzić o ile tego nie zrobiłeś.

Myślałem kiedyś o serverze cba i nawet stawiałem tam wordpresy i inne takie tam joomla czy nawet tikiwiki. Ale strasznie muli. Wykupiłem za niedużą opłatą hosting na Cal.pl i tam mam i wordpress i inne rzeczy. Polecam jednak niedarmowy.

O masz - jeszcze raz - TO JEST STRONA NA ZALICZENIE! Nie piszcie o płatnych serwerach czy o reklamach bo po pierwsze nie ma sensu sadzać strony zaliczeniowej na płatnym serwisie, po drugie akurat hostinger nie ma reklam, po trzecie uciągnie taką stronę bez problemu.

 

Macie pomysły jak pomóc to pomóżcie.

 

Jeszcze jedno dla pewności: wp-config.php wyedytowany?

Hmm… przecież płatne hostingi mają okresy testowe, więc chyba żaden problem, aby umieścić tam stronkę w tym darmowym okresie, co nie?

Jeśli tylko na zaliczenie to mogę ci wrzucić na swój serwer na miesiąc bezpłatnie.

A w sumie nie możesz pobrać sobie jakiegoś programu który daje mi możliwości pracy na localhoscie i tam tworzyć kod ?

Ja polecam od siebie cba.pl - chyba tylko na tym serwerze pracowałem i jakoś nie narzekałem.

Ale czym cię urzekł? Bo jak dla mnie to jeden z wielu generatorów problemów. A jednak hosting płatny to kilka dyszek rocznie i gwarancja świętego spokoju. Czy w  takim wypadku warto cokolwiek trzymać na darmówce? Uważam, że nie.