Darmowy Hosting godny polecenia

“Gratulacje! Jesteś prekursorem tego pytania!”

Ah, taki mały sarkaźmik, jakbyś nie wyczuł.

Jako, że chyba nie jesteś jeszcze wtajemniczony powiem Ci coś.

Zamiast wchodzić na forum.dobreprogramy.pl -> webmastering i już stukać temat wczesniej trzeba by coś zrobić. Co? Cytat ze strony rtfm.killfile.pl/, którą warto przeczytać zanim zaczniesz pisać. Pozwolę sobie coś zacytować:

Zrobiłeś coś z tego punktów? Jeżeli nawet tak, to nie zrobiłeś najważniejszego (czyt. punkt 1)

A teraz wejdę na stronę forum.dobreprogramy.pl -> wyszukiwarka -> hasło: hosting i zobacze na posty z trzech stron. O dziwo znalazłem:

jaki-hosting-wybrac-pod-blog-forum-domena

najtanszy-hosting-zagraniczny

ktory-hosting-lepszy

poszukuje-tani-dobry-hosting-bez-reklam

Zaraz pewnie powiesz, że to nie tylko o darmowych. Tak masz rację, bo chciałem Ci tylko pokazać, że warto poszukać, zanim będziesz zawracał głowę :wink:

cba.pl - darmowy, z jedną reklamą. Jedyne co mnie w tym hostingu irytuje to ta wielka denerwująca i obniżająca całą stronę reklama…

yoyo.pl - kilka reklam, ale można schować do góry

www.000webhost.com - nie miałem konta, nie wiem jak jest, ale ponoć polecany… :stuck_out_tongue:

Możliwe: bytehost.com.

Już trochę jestem na tym forum, i uwierz mi nie jesteś prekursorem tego pytania i ludzie już pytali się o hostingi bez reklam.

Przykro mi, że nie umiesz czytać, bo napisałem Ci coś na końcu:

Trzeba się samemu wysilić i poczytać trochę w necie czy na forum o hostingach…

missa spróbuj ten link http://byethost.com/free-hosting

Dodam też, że nie czepię żadnych korzyści poprzez zamieszczenie strony do tego hostingu. Ktoś kiedyś pomógł mi bezinbteresownie, więc ja teraz staram się pomóc innemu człowiekowi.