Darmowy hosting Najd.pl - opinie

Hosting www.Najd.pl - opinie

Macie jakieś doświadczenie z tym hostem?

Czy można tam umieszczać swoje reklamy?

Oni podobno swoich reklam nie dają.

Czy można tam podpiąć swoją domenę?

Zobacz:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=13687

Zapowiada się nie źle,jak zrobię test tego hostingu to dam opinię :smiley:

Macx , ciekawi mnie jak załozyłes tam konto ?

u mie “wywala” :

:expressionless:

Musisz dodać ten certyfikat i będziesz dobrze.

Dużo ludzi rezygnuje przez ten certyfikat

Pytales o opinie , a moja z powodu tego certyfikatu jest na nie.

Już zapomniałem o tym serwerze, chyba nie warto

Odradzam!

Dostałem 30 reklam w jeden dzień!,no i te certyfikaty

coś mijasz się z prawdą, udowodnij proszę te reklamy - bo my mamy na to logi że nie są rozsyłane, a certyfikat jest bezpieczny - tyle że napisany przez Nas - i z myślą o bezpieczeństwie userów a wy narzekacie :slight_smile:

Te certyfikaty są po prostu śmieszne :smiley:

Nigdzie indziej się z tym nie spotkałem

Z certyfikatem tak sobie,po pierwsze w linuksowych przeglądarkach np.(Kazekahaze,Firefox,Mozilla)pisze komunikat że strona ma niebezpieczny certyfikat

bo jest nie podpisany (nie płaciliśmy za niego np. rapid ssl bo na darmowy host wystarczy - a ZABEZPIECZA) czekam na info nt. reklam :slight_smile:

Jak logujesz się do banku internetowego też takie coś masz…

Dokładnie NOOK tyle że producenci przeglądarek zaczęli wpuszczać tylko te certy które produkują największe firmy certyfikacyjne. A znam wiele płatnych hostingów które mają cert gorszy niż na najd.pl :wink: nie chodzi o to że ff “plumka” przy wchodzeniu na stronę tylko o to, ze są dziurawe …

niestety :lol: w tym przypadku każdy producent “plumka”… mnie np. interesuje ważny certyfikat :stuck_out_tongue:

tak mam, ale mam ważne :stuck_out_tongue: i uważam …

xulu , mylisz podstawowe pojęcia, jak zresztą wiele osób w tym temacie. ten certyfikat nie jest nieważny, czy dziurawy, jest po prostu samopodpisany, tak samo jak certyfikaty na najwyższym poziomie sieci zaufania, bo tych certyfikatów nie ma już kto autoryzować. takie rozwiązanie jest w bezpieczna, a dodatkowo ostatnio dość popularne, bo znacznie tańsze

Airborn , mnie interesuje to co jest ważne, to komu i jak mam zaufać :wink: gdybym w tym momencie wszedł na stronę swojego banku, i wyskoczyło by mi takie coś #-o zapewniam cie nie tylko ja a i wiele klijentow odchodzi bez wahania i bez pytania czy myli pojęcia czy nie !

Byc może w.g. ciebie bez podstawnie, ale w.g. mnie ja wole abym na stronie której ufam widział wiarygodny certyfikat …

Przecież ten certyfikat jest właśnie po to żeby było bezpiecznie :slight_smile:

Reklamy pal sześć :wink: bo ktoś robił sobie jaja,ale gdyby popracować nad tym hostingiem był by dobry