Darmowy Hosting z bazą MySQL

Witam, potrzebuję hostingu z takimi wymaganiami

Minimum 50 MB na stronę

Wielkość przesyłanego pliku minimum 2 MB

Baza MySQL minimum 40 MB

Nie zbyt wolny

Dostęp przez FTP

Nie zbyt duże reklamy

W 100 % darmowy

W pełni po polsku

Przy rejestracji nie podaje się danych zamieszkania, numeru telefonu, nazwiska itp… (oczywiście to co zwykle nick, hasło, e-mail hehe itd… to TAK)

cba.pl nie chcę bo tam źle działa cms e107, yoyo.pl nie chcę bo jest taki wolny, że masakra, lua.pl też nie bo adres strony jest zrypany bo dodana jest nazwa usera.

ugu.pl :slight_smile:

ewentualnie jak chcesz czekać na ddl2.pl :wink:

Witaj

A ja polecam lua.pl Link

Minimum 50 MB na stronę--------masz 250MB

Wielkość przesyłanego pliku minimum 2 MB-----------masz20MB

Baza MySQL minimum 40 MB---------masz100MB

Dosyć szybki------dostęp przez ftp

Nie zbyt duże reklamy--------reklamy u góry

W 100 % darmowy--------100% darmowy

W pełni po polsku------po Polsku

Co do rejestracj to imię i nazwisko :mrgreen: , oraz adres email.

germar czytanie ze zrozumieniem się kłania :wink:

PS

Ja zawsze wpisuje jako imie seba a nazwisko zzdw :smiley:

Może głupio powiem ale czy nie lepiej wydać te 25 zł na rok i mieć spokój ?

Np. tutaj: http://www.netarteria.pl - 25 zł za rok i masz wszystko czego chcesz…

pzdr!

JarekMk a nie lepiej mieć konto za free na ddl2.pl na ile chcesz z DA FTP i MySql dorównują szybkością niejednemu płatnemu hostingowi

seba-zzdw racja ale wiesz, przy hostingu to raczej bym uważał, rozrośnie się strona i co wtedy? :slight_smile:

JarekMk to się przeniesie :wink: (DDL2.pl przewiduje konta premium dla większych stron :wink: )

Witam

seba-zzdw drogi forumowiczu jak byś zobaczył o której godzinie, post szpon5 został zmieniony to i na moją godzinę spójrz o której byl zapisany i nie wypisuj takich bzdetów jak to:

Ja się nie obrażam ale TOBIE POWIEM CZYTAJ D O K Ł A D N I E.

Dziękuję wam, na razie korzystam z ugu.pl. Wkurza troszeczkę ta reklama, że nie da się jej zamknąć, ale ogólnie jest w porządku.

Możesz pobrać KrasnalServ i na nim wrzucać pliki, tam jest dokładnie opisane jak i co zrobić, aby wszystko bylo widoczne dla osów “z zwenątrz”> Wtedy strona będzie się pojawiała jako twój adres IP.

bartisz tak i czeba mieć kompa 24/7 -,-