Darmowy hosting


(Robert Warszawa) #1

Jakim Waszym zdaniem jest najlepszy darmowy serwis hostingowy? (Oprócz Yoyo.pl) Czy znacie jakieś? Jeżeli tak to podzielcxie sięswoją wiedzą na temat darmowego hotingu.

Aha, czy któryś z Was wszystkich ma strone w yoyo.pl? Jeżeli tak to mam pytanko: Czy Wy też macie problem ze swoją stroną wieczorem? zazwyczaj wieczorem. Mi sięwszystko zamula, kiepsko wszystko wczytuje i ogólnie...


(Miromaxi) #2

Czasami działa wolniej a czasami wogle. W końcu do darmowy hosting. Ale mi to nie przeszkadza. Ważne, że nie ma reklam i są uczciwe zasady. Stron na serwerze jest coraz więcej a wieczorem jest więcej odwiedzin więc serwery nie wydalają.


(Juven) #3

ovh.pl --> oferta 60free - bardzo dobry, darmowy serwer, bark reklam itd. :wink:


(Robert Warszawa) #4

OVH, czy ja wiem...chyba lepiej zostać przy YoYo... A co sądzicie o VXP, nie jest to jednak darmowy serwis hostingowy...?


(Skr3czu) #5

Najlepszy jak dla mnie z darmowych to ovh.pl


(Kubai1) #6

Ja mam na yoyo i jest wporzo :stuck_out_tongue:


(Skr3czu) #7

A to co to:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=99857


(Kubai1) #8

No właśnie morze ktoś odpowie

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=99857


(Filipsko) #9

Bardziej niezawodny jak niektóre tragicznie okropne płatne hostingi jak h4e na którym trzymam swoją stronę. Okropne po prostu. Non stop włamania i pady serwerów :frowning:


(system) #10

A ja mam wrażenie, że temat zaraz poleci do kosza albo przynajmniej do Na Luzie... :?


(Musialowski Tomasz) #11

apropos ovh.pl czy na tym serwerze za free można podpiąć domene za pomocą dnsów :?:


(L337 Crew) #12

nie 8)

Możesz jedynie w panelu administracji domeną zrobić przekierowanie na stronę umieszczoną w ovh.


(Szuman) #13

darmowe serwery są coraz atrakcyjniejsze, ale nie zmienia to faktu, że wolę zapłacić za serwer. Bo jak zapłacę, to mam prawo wymagać i nikt mnie nie będzie zbywał tekstami typu "masz za darmo, to się ciesz". Swoje strony mam na serwerach i365.pl i wiem, że mogę na nich polegać, liczyc na natychmiastową pomoc techniczną o każdej porze dnia i nocy i bez obaw, że pewnego dnia np. dana firma zbankrutuje i zostanę na lodzie. Płacę, wymagam, wiem że to moje i mam prawo sie kłócić, jak coś jest nie tak.

To by było na tyle :slight_smile: