Darmowy inielimitowany internet 2mb/s

Witam,

Słyszałem gdzieś kiedyś o takim czymś że kupuje się karte SIM i ma się dość dobry internet 2MB/s. To ani nie aero2, ani freem. W google nic nie znalazłem. Zna ktoś taki sposób?

aero2. Tylko.

Na pewnym forum znalazłem ofertę użytkownika który sprzedaje poradnik jak założyć darmowy internet coś z kartą SIM ale zaprzecza iż było by to aero2, poza tym aero 2 to prędkość tylko 512 kb/s. Wiem że ten net ma 2 MB/s i czasem rozłącza ale da się korzystać. Kurcze kupiłbym ale teraz akurat nie mam za bardzo kasy…

Byłbym bardzo ostrożny przed skorzystaniem z tej oferty.

Jesteś strasznie pesymistycznie nastawiony do życia :wink: Pomyliło mi się 2Mb/s. Użytkownicy forum potwierdzili skuteczność. Wyślę Ci link na PW żeby nie było że reklamuje.

Lepiej na forum.Na PW nie ma potrzeby.

Przepraszam,że trochę zbyt emocjonalnie zareagowałem.

Miałem nawet edytować post,ale mnie już ubiegłeś swoją odpowiedzią.

Możliwe,że jest taka oferta,ale szukałbym przy niej ukrytego haczyka.

EDIT:

Przesłaną stronę na PW otworzyłem,ale muszę być zalogowany aby coś tam przeczytać a nie chcę się logować.

Otrzymałem komunikat:

[#103139] Nie masz uprawnień do przeglądania tego forum.

Chciałem nawet tutaj w poście podać główną stronę, ale coś mnie tknęło i postanowiłem sprawdzić klikając na największą reklamę.

Zostałem przekierowany na serwis “Akazoo”.

Wpisałem tę nazwę w Google i okazało się,że nieźle im idzie biznes kosztem innych.Oszustwo polega na tym,że nie informuje się ofiary o skutkach.

Niedawno było o Pobieraczku albo Dobre-programy,które sprzedają darmowe programy.

Reasumując takich serwisów jest pełno.Miałem kiedyś dołączoną usługę do Gom playera jako reklamę.

Nic się nie stało. Możliwe że masz racje ale po prostu takie mam przekonanie że warto sprawdzić wszystko i nie myśleć schematami :wink: Dzięki za odpowiedź.

Mam nadzieję, że będzie coś z tymi 2Mb/s, ja nic nie słyszałem, ale może coś się ruszy, wtedy płatni dostawcy coś zadziałają i za te 50 zł każdy będzie miał dostęp do tych 50Mb/s :wink:

Parę razy się kiedyś naciąłem i stąd moja ostrożność,ale zgadzam się z tym,że czasami zdarza się jakaś okazja.

Na obecną chwilę to AERO2 ale trzeba być w zasięgu.

Taaa nagonieni w celu znalezienia większej ilość jeleni co dadzą się na to nabrać …

A poradnik w najlepszym wypadku zawiera “genialne” instrukcje jak się włamać na czyjeś Wifi :stuck_out_tongue:

Gratuluję optymizmu a przy okazji w efekcie potem pustej kieszeni …

fiesta,

Każdy może mieć swój światopogląd.

Zadałem pytanie, którego celem było znalezienie kogoś, kto zna odpowiedź - Jak chyba każdy, to oczywiste jednak zagalopowaliście się troszkę więc prosiłbym kulturalnie o zamknięcie tematu.

I jeszcze jedno: Pusta kieszeń to moja kieszeń i nikt nie ma prawa mi do niej zaglądać.

Pozdrawiam - jeśli tylko mi na to pozwolicie i korona z głowy nikomu nie spadnie.

Od tego jest forum aby każdy wyraził swoje zdanie.Tym bardziej w dziale “na luzie”. Zmieniłem swój pierwszy post bo jakoś źle się z tym czułem i uznałem treść za zbyt emocjonalną.Pozdrawiam.