Darmowy Internet (ta na pewno)

OK dużymi literami;. Nie ma nic wspólnego z tym wątkiem.
Tak mi się przypomniało
NAUCZYŁEŚ MNIE KIEDYŚ W LINUXA /POMOGŁEŚ BARDZO/
I to nie lizanie jaj, ale pamiętam, a że masz na to ■■■■■■■■ - też rozumiem,
mnie też nie pamiętają.

Mam wrażnie, że zarówno to co pisałem wlele lat temu nie rozumiesz, tego co piszę dzisiaj. To że Ciebie czeoś nauczyłem cieszy mnie, ale jak pisałem nie jestem nieomylny, więc jak Ty możesz czegoś mnie nauczyć, nie będę się gniewał.

@jajecpl @aesereht Fajne reklamy niezwiązane z tematem, ile płacą od „kopiejki”? :laughing: :thinking:

Nie to nie on, bo jak mając dzisiaj 37 lat, można w 1970 roku zarejestrować się na jakieś forum.
Wtedy jeszcze nie było chyba Internetu?

No ale chłopaki nie drzyjcie kotów. Dziś piątek! :joy:

Bo zawsze wpisujesz prawdziwe dane w necie.
Ja na lewym koncie FB mam 105 lat

Wiek, ile masz latek możesz podać z kapelusza. Ale data rejestracji jest nie po Twojej stronie.

1970-01-01 to jest ekwiwalent Unix timestamp - liczbowej reprezentacji czasu UTC w sekundach lub milisekundach. Wartość 0 to jest dokładnie data 1970-01-01 0:00:00.
Epoch Converter - Unix Timestamp Converter

To raczej błąd skryptu forum. Rejestrowałem się podobnie jak tu (tam chyba najpierw) jakoś w listopadzie 2006. Wtedy jeszcze przed migracją tamtego forum na nowy skrypt, wtedy tamto forum miało jakieś autorskie rozwiązanie.

Zresztą nie tylko ja zarejestrowałem się w 1970.

Natomiast @marcin82 który zarejestrował się tam kilka lat później, już po migracji forum na nowy skrypt, ma prawidłową datę rejestracji. Albo błąd skryptu, albo data w bazie się „wyzerowała”. Tu też było sporo błędów po migracjach.

W każdym razie i tak nie wiem co to ma do rzeczy w tym wątku.

Pewnie o to żeby oszukać operatora, że korzystasz z facebooka zamiast jakiejś innej strony, często transfer do facebooka jest darmowy.

  1. Skoro metoda wymaga rejestracji u jakiegoś dostawcy VPN to trudno mówić o darmowym internecie.
  2. Pewnie i tak jest nieskuteczna, operatorom zależy aby zabezpieczyć swoje źródła zarobku.

@anon2166525

Przy migracji bazy danych użytkowników widocznie nie wszystko przeniosło się poprawnie i rekord dostał wartość zastępczą / domyślną / niepustą. Przyjęli jako wypełniacz początek „unix epoch” czyli 01.01.1970 r.

Tam też miałem jakieś siupy po zmianie silnika forum, nie pamiętam o co chodziło.

1 polubienie

Chyba nawet ci, którzy rozumieją wszystkie kroki podane w tym „poradniku” nie widzą w ogóle - do czego on tak naprawdę prowadzi.

Może ktoś uruchomił nieszyfrowany VPN i kradnie dane logowania.

Może być i szyfrowany, wystarczy że na serwerze robi już MITM :wink: