Darmowy Internet (ta na pewno)

Znalazłem taki poradnik w sieci i zastanawiam się, po co ktoś opisuje tak karkołomną metodę i co tak naprawdę ten poradnik opisuje.
Jak ktoś jest kumaty to niech to „powącha” i powie o co w tym chodzi?
Bo chyba nie o darmowy internet…
First part you need a ssh server to connect :

  1. go to https://www.tcpvpn.com/
  2. select a server near your location . for example Europe
  3. now again select a country near yours or even your country , example Netherlands
  4. now select a server and click below it that > CREATE USERNAME AND PASSWORD
  5. eneter your details username and pass
  6. server is created , you will get something like :
    Username : tcpvpn.com-mytest1
    Password : 123456
    IP : 146.185.155.204
    Host : nl.tcpvpn.com
  7. now go to Squid Proxy Server | TcpVPN.com for a proxy
    check for the proxy of the same country . in my case the proxy is the same with the ip 146.185.155.204 also check the ports open , we will use 80 or 8080 (You will need this for Second Part section 6.)

Now the second part :

  1. download Http injector > https://play.google.com/store/apps/details?id=com.evozi.injector&hl=en

  2. install it and open .

  3. On the right side top there are 3 horizontal lines , click it to open the MENU (i will refer this as a menu from now on) and click on „SSH SETTINGS”

  4. on SSH SETTINGS you need to use the same info we took on the SSH server registered on the first part :

SSH HOST : 146.185.155.204 (or nl.tcpvpn.com if your server doenst have an ip ,depending on the ssh server provider)
SSH port : 22
Username : tcpvpn.com-mytest1
Password : 123456

  1. Now go back to the main page . Click the menu again and go to „PAYLOAD GENERATOR”
    This is the part where you need to do some tests by yourself or you need to check on google based on your network provider and your country as i mentioned on the start of the thread.
    Now i will just use the basic configuration that worked for me.

URL/ HOST : m.facebook.com
EXTRA HEADER : (TICK THE FOLLOWING) ONLINE HOST , FORWARD HOST , KEEP ALIVE
Click GENERATE PAYLOAD (at the end of the page of the software)

  1. now the last change . you now are now on the main page and the payload is generated .
    Below those lines there is the „REMOTE PROXY” line . click that and a small popup with 2 boxes should come above .

PROXY IP/HOST : 146.185.155.204
Port : 80 (Now this part i mentioned on Part 1 section 7 when i mentioned to go to that page to check on the proxy and the port. )

7 ) Click SAVE and then click START that is on the main page . Check the LOG section to see what is going on if its connecting or not .

Now this was all.
The hard part is only to find the URL/HOST on the Payload generator based on your network provider . so this is where you need to do your own search

NOTES :
Search for groups on Facebook or videos on YouTube for HTTP injector „your country” „your network provider” .

Search for .ehi files (this are the pre configured files for the http injector) .
If you manage to find one that works on your phone ,you can decrypt this .ehi files but you need :

  1. Rooted Android or latest version of android
  2. Xposed Installer
  3. EhiOpener

Anyway , good luck and do some searches about this because free 4G internet is worth it

Tylko co to ma wspólnego z darmowym Internetem? To wygląda bardziej na darmową usługę proxy/vpn. Żeby nawiązać połącznie VPN/SSH/Proxy i tak potrzebny jest Internet, więc jakim cudem ma być to darmowy Internet? Chyba że coś źle zrozumiałem. Możesz opisać coś więcej? Skąd to w ogóle wziąłeś?

1 polubienie

Znalazłem to na polskim forum w dziale porady i jako, że nie wierzę że jest to metoda na właśnie darmowy net, dlatego zapodałem tutaj, żeby kumaci koledzy rozgryźli…o co w nim w ogóle chodzi.
Tak zawiłe to jest z iniekcją jakiś exploitów, że aż ciekawe, po co ktoś „wysmażył taki kotlet”…
Jeszcze jest jakaś metoda na Darmowy Netfliks z wirtualnym kontem 20 zł i rejestracją w Czechach i znika z tego konta niby kilka groszy a potem są oddane…ale to chyba taka metoda, jak ta z netem.
Ludzie jakieś dziwne rzeczy wymyślają.

Tylko, że aby z tego skorzystać trzeba mieć dostęp do neta. Jedyne co mi przyszło do głowy, to że nie ubywa z transferu danych, ale ISP musiałby dawać nielimitowany transfer do tego serwera co jest raczej wątpliwe.

Po tym co piszesz odnośnie Netflix, w mojej opinii to szukanie frajerów. Ewentualnie ktoś znalazł dziurę, która i tak z czasem zostanie załatana.

Pewnie tak.
Ale zastanowiło mnie, że ta metoda na neta jest tak skomplikowana, że aż dziwna.
A w sumie to możliwe, że po prostu jest to jakieś wykorzystywanie przesyłu i przekierowywanie na własny użytek i jeśli nawet działa - to na pewno bardzo kiepsko.
Na początku myślałem, że darmowe gry na PS4 to też pic…a jednak mały plik tekstowy załadowany jako exploit w przeglądarkę konsoli i …konsola się wykłada i można łupać w gry za darmoszkę.
Ale to zupełnie inna para kaloszy.

Gry to co innego, ale żeby mieć darmowy Inernet, najpierw trzeba nawiązać połączenie SSH, a żeby to zrobić trzeba mieć Internet.

No właśnie, czyli już na początku jest to bez sensu…dlatego interesowało mnie, o co w ogóle biega…

Jak pisałem, przyszło mi na myśl tylko oszczędzanie transferu, choć i to jest wątpliwe.

To na górze z darmowym internetem nie ma nic wspólnego.

Jak chcesz to usługa, która odpowiada za darmowy internet to aero

Oczywiście masz ograniczenia typu maksymalne pobieranie 512kb/s, rozłączanie internetu co 60 min, które musisz captcha potwierdzić. No i masz opłate początkową depozyt 20zł i 14zł za dostarczenie karty kurierem.

Spółka aero ma swoją płatną platformę a2mobile.
Za 19.90 10 GB LTE, potem lejek, i rozmowy, sms, mms bez ograniczeń.
No 20 zł w miesiącu, już bez przesady, można wydać.
Albo za 12.90
Facebook i messenger się nie wliczają.
a2mob2

35 złotych w Płay - 40GB, które się kumulują, gdy nie wykorzysta się pakietu. 35 złotych w T-Mobile 30GB z czego Netflix, Youtube i kilka innych usług nie obniża transferu do tego średnio co 2 -3 tygodnie gratisowe 5 - 10GB pakiety w ramach Happy Friday, ciężko wyjechać podstawowy pakiet, a co dopiero, gdy dostajesz bonusy. Już dawno zrezygnowałem z Internetu kablowego.

Kumulują- słowo klucz.
40 Gb to u mnie 1 dzień.
Dla mnie jesteś mistrzem ,/nawet nie pamiętasz, linuxowym/ czasy archa iinne sprawy, lata temu/
i nie potrafisz sobie ogarnąć neta?>??

Jedni kumulują, inni nie ściągają transferu. Mnie i 40GB wystarczy i 30GB. Badziej chodzi mi o to, że Aero czy a2mobile w tej cenie mają kiepską ofertę.

Resztę pozostawię bez komentarza, zresztą nie wiem co ma to wspólnego z wątkiem.

Ma dużo

To wyjaśnij, bo nie lubię się domyślać. Może czegoś nie wiem, nie jestem nieomylny.

Jak to nie Ty to Ok
https://forum.linux.pl/index.php?topic=14636.0

No i?

W czym problem, bo nadal nie rozumiem?

Ja o niebie, a Ty o chlebie

Nie wiem co bierzesz, ale zmniejsz dawkę, a najlepiej odstaw towar, bo wyrażnie zakrzywia Ci rzeczywistość. Nie rozumiem o co Tobie chodzi, dlatego zamiast półsłowkami wytłumacz o co Ci chodzi i co ma wspólnego z tym wątkiem. Jak pisałem, nie lubię się domyślać.