Darmowy kalendarz online

Chodzi o przepływ informacji między pracownikami. Znalazłem tą stronę: http://www.kalendarzonline.com/index.php Ale ona wczytuje się i wczytuje i nie ma końca. Korzysta ktoś z takiej rzeczy na co dzień?

Polecam Gmail

I chyba gmail zostanie, bo też nie widzę alternatywy.

mozesz uzyc gmail i klienta typu sunbird, w tym programie bardzo latwo mozesz podpiac kalendarz z gmaila i udostepnic innym ludziom. Jak bys potrzebowal wiecej info to daj znac.

Inne rozwiazanie to darmowy program Netcalendars ale ma on pare wad. Jest darmowy i firma codetwo juz go nie rozwija i nie wspiera. Mozna w nim wyswietlic tylko widok tygodnia i nie ma opcji szukania. Natomiast jest bardzo przejrzysty i latwy w obsludze i bajecznie prosty w konfiguracji. Wystepuje problem ze znikaniem kategorii. Jest to problem znany firmie i nie maja zamiaru go rozwiazac. Oferuja tylko platny program do udostepnienia kalendarz z outlooka.

ewentualnie Windows Live Calendar:

http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Live_Calendar

http://windowslive.com/Online/Calendar

Tzn jak podpiąć do sunbirda? Za pomocą rozszerzenia do niego?

musisz sobie sciagnac ze strony mozili program “sunbird” i potem dodac do niego konto gmail.

tu masz instrukcje jak to zrobic, oczywiscie mozesz dodac jedno konto dla kilku ludzi

http://www.google.com/support/calendar/ … 58#sunbird

Alternatywą jest opcja importu kalendarza w Microsoft Outlook 2007, nie wiem czy ta opcja jest w MO 2003, jestem jednak przeciwnikiem stosowania w przedsiębiorstwach ponieważ trudno stwierdzić jakie licencje się łamie i w związku z tym jakie przestępstwo popełnia względem jedynego słusznego oprogramowania.